Protezsiz meme dikleştirme karın germe oldum

IMG20240626150915.jpg

Bu göbeğin böle katlanması ve şiş olması normal mi yoksa böle mi kalıcak acaba 😔ödemmi göbek mi bilmiyorum bilenler yorum yapabilir mi

Eki Görüntüle 3444405
Bu göbeğin böle katlanması ve şiş olması normal mi yoksa böle mi kalıcak acaba 😔ödemmi göbek mi bilmiyorum bilenler yorum yapabilir mi
Daha ödem yeni oldun benimkide aynı ama kusura bakma foto atamıyorum eşim sakın yollama dedi😊benimde odemlerim var.burada yazılanlara göre 1 yıla kadar ödem oluyor diyorlar ben ona güveniyorum simdilik

Bende ameliyatıma daha sevinemedim.ameliyat tan beri adet kanamam oluyordu.kadin dogumcuya gittim rahminde kalınlaşma var bayiltim rahminden parça alıp biyopsiye göndereceğiz dedi.ben sok yeni ameliyat oldum dedim.nasil bir şey onuda bilmiyorum.neyse bugün rahmimi temizlediler inşallah patolojide bir sorun çıkmaz.esim yeter dedi hastane görmekten bıktım.adam haklı.

Daha ödem yeni oldun benimkide aynı ama kusura bakma foto atamıyorum eşim sakın yollama dedi😊benimde odemlerim var.burada yazılanlara göre 1 yıla kadar ödem oluyor diyorlar ben ona güveniyorum simdilik
Ay inşallah ya bende herseye takar oldum aynaya baka baka 😔

Bende ameliyatıma daha sevinemedim.ameliyat tan beri adet kanamam oluyordu.kadin dogumcuya gittim rahminde kalınlaşma var bayiltim rahminden parça alıp biyopsiye göndereceğiz dedi.ben sok yeni ameliyat oldum dedim.nasil bir şey onuda bilmiyorum.neyse bugün rahmimi temizlediler inşallah patolojide bir sorun çıkmaz.esim yeter dedi hastane görmekten bıktım.adam haklı.
Ah bu eşler ya 🤦 ne haklısı canım ya sağlık bu herseyde sıkılmaya bıkmaya yer arıyolar zaten geçmiş olsun
Ben adet oldum ama damla damla oldu kesildi ameliyattan ilaçlardan büyük ihtimalle

Doktoruma sordum alt göbeğimi neden şiş diye yediklerine dikkat et dedi gaz yapıyorlardı dedi onu da yazayım dedim
Olabilir bu bak cok su içiyorum bende ekmeği vs kestim bugun daha rahatım
Sonuçta gerdirme işlemi yapılmış bundan sonra beslenmeye dikkat et ödem geçince daha iyi görüntü çıkar onu da paylaşırsın inşallah sonuç iyi olur
Mutlaka paylasırım dikkat etmeye başladım bugun yarında bromelin alıcam eczaneden bakalım toparlarım bugun 17 gün oldu

Pazartesi 10 haziran meme dikleştirme ve karın germe ameliyatı oldum bugun 3. Günüm Pendik yüzyıl hastanesi Asya hanım yaptı ameliyatımı süreç nasıl işleyecek bilgim yok acıkcası
merhaba doktorunuzdan memnun kaldınız mı ? ne kadar ücret ödediniz ? bende yaptırmayı düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim

merhaba doktorunuzdan memnun kaldınız mı ? ne kadar ücret ödediniz ? bende yaptırmayı düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim
Doktorum ilgili memnunum ama yaptıgı iş konusnda şuan için bişi sölemem erken memnun olmadığım yerler var ödemmi yoksa ölrmi kalacak bilgim yok acıkcası 140 bin ödedim canm ben

Eki Görüntüle 3444405
Önceki fotonuzda dümdüz görünüyordu, bu kadar kısa sürede kilo almış olamazsınız :) ödem gibi görünüyor. Bu arada nasılsınız? Dik durabiliyor musunuz? Ben de 5inde olacağım bir yandan heyecan bir yandan korku 🙄

Önceki fotonuzda dümdüz görünüyordu, bu kadar kısa sürede kilo almış olamazsınız :) ödem gibi görünüyor. Bu arada nasılsınız? Dik durabiliyor musunuz? Ben de 5inde olacağım bir yandan heyecan bir yandan korku 🙄
Dik duruyorum ama tam dik duramıyorum dikişler ayrılacakmıs gibi hissediyorum sanki
Şuan göğüsündeki dikiiler aşırı kaşınıyor arada yanıyor gibi de ama içten içten bi kaşıntı var 🤦 arada ani giren agrı da deilde acı gibi bişi oluyo saniyelik gecio sonra şuan evin işini yapıyorum camasır katla koy bulasık toplama 2.5 yasında oğlum var onu sallayıp mamasını yemeğini vs yediriyorum yemek yapabiliyorum sadece cok yukarı uzanmıyorum ve yaptığım herseyi dinlenerek yapıyorum cok uzun olmasada günlük 20 dakika yol yürüyorum

Korkmayın inan korkulacak bişi yok benim cok agırdı mesela ortada kocamn dikişim var ayrıyetten ama cok agrılı sancılı diyemem gayet kolay atlattım şükür umarım sorun da yaşamam
Cok dayanılmayacak bi ağrı acı duymadım 😊

Korkmayın inan korkulacak bişi yok benim cok agırdı mesela ortada kocamn dikişim var ayrıyetten ama cok agrılı sancılı diyemem gayet kolay atlattım şükür umarım sorun da yaşamam
Cok dayanılmayacak bi ağrı acı duymadım 😊
Ortadaki kesiye birlikte mi karar verdiniz nasıl oldu? Gerçekten çok faydalı oldu ameliyat olup sizin gibi görsel paylaşan çok az insan var iyi ki varsınız 🌸🌸 pazartesi son muayenem var kaldı 5 gün 🙏🙏

Ortadaki kesiye birlikte mi karar verdiniz nasıl oldu? Gerçekten çok faydalı oldu ameliyat olup sizin gibi görsel paylaşan çok az insan var iyi ki varsınız 🌸🌸 pazartesi son muayenem var kaldı 5 gün 🙏🙏
Görselleri sırf kendim arastırdıgım zamanlarda bulamadıgım için paylasıyorum acıkcası ben daha önce gastric by pass oldum onun izi vardı ve skarlı bir ameliyat iziydi kötü dıruyodu ortdan kesi atmadan toplaması oldukca zor olacaktı oyüzden doktorla ortak kararımızdı acıkcası
Bugun 21.gün göğüsümdeki ödemler baya gitti göğüslerim yumusadı baya o sertlik hissim yok karnında hala ödem var ama oda daha iyi korseler artık sıkmıyor 🤭
Az kalmıs sizinde 😊 emin olun sarkık deridense insan ameliyat izni kabullenebiliyor

X