protezli dikleştirme 8. ayımda hala hassasiyet normal mi ?

mangokabuklari

Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2020
106
32
merhabalar 8 ay oldu tam meme dikleştirme+protez yaptıralı. daha once yaptıranlar varsa bilgi istiyorum biliyorsunuz ki dikleştirme çok zor bi operasyon ve içerde bir sürü iç dikiş bulunmakta ve iç dikişlerin iyileşmesi çok uzun zamanlar alabiliyor. ben bu ameliyatı olmadan önce meme hassasiyetim adet dönemlerinde çok aşırı fazlaydı şöyle söyleyeyim giydiğim tişörtü bile mememe değdiğini hissedince koparıp atasım geliyordu ameliyattan sonra her regl oncesi donemim artık ekstra hassasiyetli geçti bu normaldi ama bu ay 7 gün önceden değil de hassasiyet 12 gün önceden başladı 4 gündür kafaya aşırı taktım her saat başı muayene yapıyorumelime asla bi şey gelmiyor tek taraflı sağ mememin kahverengi yerinde bi acı var sağ mememin sağ dış kısmına doğru ama masaj yaptığımda hemen gidiyor kalıcı bi ağrı asla değil 3 saniyede gidiyor. sadece dokunduğumda oluyor hala da regl olmadım öncesi dönemdeyim yaşayan var mı acaba bu ameliyatı olup bunları ? lolipop kesi oldu bu arada :) meem uçlarımı hissetmiyordum aslında ama sanırım son 1 ayda sağ tarafa his geldi sol taraftan daaha iyi hissediyorum

Son düzenleme:
benım de protez lolipop dikleştirme oldu 300 cc takıldı yuvarlak slikon izleriniz geçti mi ne yaptınız benım daha 3 günüm korkuyorum bakmaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…