Prolaktin süt gelmesi veya sıvı ?

Düşük olduğu zamanlar normaldi değerim Aralık ayında yüksek çıktı benim 2 aydır ilaç kullanıyorum düşük lerim çok önce oldu
Allah inşallah sağ salim nasip eder 🙏🏻 Allah isteyen herkese annelik duygusunu nasip etsin

Hiç aklınıza kötü bir şey getirmeyin prolaktin hormununu düşürmek çok basit dostinex ilacıyla.. Örnek ben☺️ ilk gebeliğimde 39du adet bitiminde başladım o ay hamile kaldım. Şuan kızım 4 yaşında Allaha şükür. Şimdi ikinci bebeği düşündüğüm için tekrar baktırdım ve tekrar aynı ilaçtan içtim. İlaç zaten bit kadar 3 gün arayla içiyorsun sadece 2 tane oluyor içinde. İnşallah tek sorununuz prolaktin olsun değer düşür yumurtanız da çatlar çünkü yumurtanın çatlamasına engel oluyor prolaktin yüksekliği..
Prolaktin değeriniz kaçtı acaba benim 59 du 2 haftadır kullanıyorum gebelik düşünüyorum sizce hamile kalabilir mıyım folik asit ve dostinex kullanıyorum siz kaçınca haftada hamile olduğunuzu öğrendiniz

Prolaktin değeriniz kaçtı acaba benim 59 du 2 haftadır kullanıyorum gebelik düşünüyorum sizce hamile kalabilir mıyım folik asit ve dostinex kullanıyorum siz kaçınca haftada hamile olduğunuzu öğrendiniz
Ben geçen ay içtiğim de o ay yumurtlamamışım yumurtlasaydım belki ilki gibi hemen kullandığım ay kalırdım kısmet 🤷‍♀️ benim 28 di 18 e düşmüş bu ayki adetimde baktırmıştım. Sizinki de yüksek inşallah düşer ve vesile olur 🙏 39 ken içtiğimde adet günümde test yapmıştım çift çizgiyi görmüştüm.

Ben geçen ay içtiğim de o ay yumurtlamamışım yumurtlasaydım belki ilki gibi hemen kullandığım ay kalırdım kısmet 🤷‍♀️ benim 28 di 18 e düşmüş bu ayki adetimde baktırmıştım. Sizinki de yüksek inşallah düşer ve vesile olur 🙏 39 ken içtiğimde adet günümde test yapmıştım çift çizgiyi görmüştüm.
Çok şükür allah hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin bir avaz da doğurmayı nasip etsin

merhaba sizinde göğüs ağrınız oldu mu

X