Gebeliğe Hazırlık Progesteron testi yardım lütfen!!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bu da benimki bugün yaptırdım doktora gösteremedim.
adetimin 14. günü

Progesteron 0,83 ng/mL
0-0' HAMİLE OLMAYAN -FOLİKÜL FAZ ORTASI 0.31-1.52 LUTEAL FAZ ORTASI 5.16-18.56 MENOPOZ SONRASI <0.08-0.78 HAMİLELİK -1.TRİMESTER 4.73-50.74 -2.TRİMESTER 19.41-45.30

Sen daha yumurtlamamısındır cn yenı yumurtlıcaksındır

Sen daha yumurtlamamısındır cn yenı yumurtlıcaksındır

hmmmm bu değer yumurtlamaya göre artıp azalıyo o zaman
doktor tekrar çağırdı zaten 5 gün sonra
yumurtaya bakarız demişti
herhalde bu yüzden
daha yumurtlamamışım
kendimi tavuk gibi hissediyorum :)

hmmmm bu değer yumurtlamaya göre artıp azalıyo o zaman
doktor tekrar çağırdı zaten 5 gün sonra
yumurtaya bakarız demişti
herhalde bu yüzden
daha yumurtlamamışım
kendimi tavuk gibi hissediyorum :)
Bu test 21. Gun yapılır gebelde erken yapmıs sankı yakma yukselır

Bende veya eşimde hiçbir sıkıntı yok başka hepsine bakıldı. Bir tek bana rahim filmi çekilmedi 1 yıl olmadan tüplere müdahale etmek de iyi değilmiş. İki aydır kendim cok istediğim için klomene başladık. Geçen ay günde bir tane içtim yumurta oldu iki tane gelişti kendi çatladı ama gebelik olmadı progesteron 7.7 idi. Bakalım bu ay nolcak.

Tanıdık olunca anlatıyorlar tabi. Ahh tanıdığımız yokki insan yerine koyulup şöyle adam akıllı anlatılsın :)
Tanıdık ama aynı sehirde değiliz habire kadını arayıp arayıp kitliyorum ilk öğrendiğim zamanlarda çok hassastım cok sık arıyordum o yüzden incik cincik anlatmıştı nir bir nevi kurtulmak için :)

Ayy evet biliyorum eski forum yöneticilerindenim heycanla yazdm Bilgisayar dan dikkat etmemişim
Ya yok ben bişi istemedim doktor önerdi progesteronu kuzum sen de bi sor hele bakalım

aknhn
acaba senin değerle benim değer neden bu kadar farklı ki
bu hormon işlerini hiç anlamadım ben
Evet canım progesteron yumurtlamadan bi hafta sonra kanda yükseliyomuş o yüzden 21
Gün yaptırman lazım yumurtlama olmuş mu olmamıs mı onu anlıolarmıs

Ooo süpermiş. Danışacak birisi olması rahatlatır insanı :)

Hadi hayırlısı inşallah bu ay hepimiz gebe kalalım :)
Doktora dedim ki evde ovü testi yapıorum yumurtlamam 16.gün oldu ilişki oldu o gün acaba gebelik olmusmudur baksamıydık bi kanda dedim gerek yok dedi su anda bakmaya o da umutsuz demek ki bunay da yalan oldu benm sanırım

Arkadaslar bu ay yumurta takibi yapıldı clomenle hızlı büyüdü sanırım yumurta 20 ml falandı 8. Gun catlatma igne 10. Gun iliski oldu.Bir hafta sonra gel progesteronuna bakcaz dedi 17. e güne rastliyordu ama test sonucum 1 sizce erkenmi bakilmis oldu bir iki gun sonrami bakilmaliydi?

Erken buyumus yumurtan cnm normal olabılır

Bakalım canım gelismelerden sizi haberdar ederim.21. Gunu tekrar baktirmayi dusunuyorum cunku

Dr dan Dr a değişiyor demekki benimki de üç aydır hemen erkenden test istiyor ben de ümitleniyorum oyle olunca ama sonuç hüsran. Ben Dr umun seninki gibi olmasını tercih ederdim

Dr dan Dr a değişiyor demekki benimki de üç aydır hemen erkenden test istiyor ben de ümitleniyorum oyle olunca ama sonuç hüsran. Ben Dr umun seninki gibi olmasını tercih ederdim
O da değişikmiş sen de haklısın canım sürekli öle olsa o da kötü hep hüsranla :/

O da değişikmiş sen de haklısın canım sürekli öle olsa o da kötü hep hüsranla :/
Eşim bana kızardı test yapıom yada ümitleniyorum diye gecen ay Dr esimin yanında oyle bir gaz verdiki eşim bile havaya girdi hamile olcam diye. Bence senin Dr un en güzelini yapıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…