Progestan hapı kullanıp adeti geçen varmı aciiiiilll

sevim_li

oğlum+kocam=benn
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2008
1.978
8
39
kızlar ben 2 aydır yumurta takibi yaptırıyorum 2 ay öncede tüpbebekle sahip olduğum bebeğimi düşürdüm doktorum hemen takibe aldı şansımız yüksek diye geçen ay yumurta takibinde 2 günüm geçmişti ama negatifti bu ayda 4 günüm geçti umutlanmak istemiyorum bugüzden muayne gününe kadar test yaptırmama kararı aldım ama merak ettiğim sizlerdede prosgestandan sonra gecikmeler oluyormu ayrıca ben progestanı ben fitil olarak kullanıyorum :uhm:

Merhaba canım ben de progestan kullanıyorum. Yaklaşık 7 aydır bir kere 1 gün gecikti. Genelde adet günüme 2-3 gün kala geliyor. Sen bir test yap istersen canım.

meraba kızlar bende bu ay klomen kullanıp yumurta takibi yaptırdım ve hala regli olmadım 8 gün geçti. doktorum bana gebelik görünmüyor dedi ve banada progestan verdi günde 3 tane alıyorum 10 gün kullan ilaç bittikten sonra 2-3 güne kadar regli olursun gebelik varsada bebeğin tutunmasına yardımcı olur zararı olmadığından bahsetti benim merak ettiğimde size ne amaçlı progestan verdi doktorunuz ve ne zaman kullanmaya başladınız?

canım bende klomen kullandım yumurta takibinde daha sonra yumurtalar çatladıktan sonra progestan hapı verdi ama fitil olarak 200 ml günde 3 defa kullanmamı söyledi gebelik oluşursa düşük tehlikesi olmasın sonuçta düzenli cinsel ilişki veriyo ve yumurtalar çatlıyo döllendiği zaman tutunmasına yardımcı olmak için kullanıyorum

bende geçen ay kullandım cnm dr.adetin 10.günü başla dedi.Düşük tehlikesi içindi bana vermesinin nedeni adet günüme 2 gün kala erken geldi benim adetimde fitil değil normal haptı.

canım bende normal hap ama ben onu fitil olarak kullanıyorum içim kıpır kıpır günüm geçtiği ama yine hüsran olmasın diye test yapmıyorumm dua edin bana p.tesi doktora gidicem

Bana da bebeğin tutunabilmesi için verdi doktor. Daha önce tutunamayıp düşmüştü bebişim.

dün kanamanm geldi 11 haftalık hamileyim doktora gittim bebek canlı kanamam kesldi düşük tehdidi var dedi progestan verdi günde 3 defa . hapı kullanmaya başladığımdan beri halsizlik bulantılarım oluyor birde lekalenmeler oluyor bu normal mi ne kadar sürer acaba bilen var mı.

X