progestan hap kullananlar!!!!!

apekmimek

MinikMucizemMisinSenBenİm
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2010
6.832
637
merhaba hanımlar.....progestan kullananlar soruma cevap verirse sevinirim...10 gündür günde 2 tane progestan hap kullanıyorum....adetime bir hafta var...progestanı kullanmaya başladığımdan beri gögüs uçları çok acımaya başladı...son 3 4 gündürde göğsümün tamamı acımaya başladı...bu etkileri progestan yapabilir mi????kullanıp benim yaşadıklarımı yaşayan var mı aranızda....şimdiden teşekkürler.....

canım bende kullanıyorum bu ilaçtan,bahsettiğin belirtiler bende de oldu ama ilaçtan kaynaklı değilde adet günü yaklaştı diye olduğunu düşünüyordum.hormonları ve adeti düzenleyici hap olarak verdi doktorum,dolayısıyla bu belirtilerin olması bence normal.ama çok rahatsız edici boyuttaysa ağrıların doktoruna başvur derim ben.
geçmiş olsun.

Ben progestanı gebeliğimin başlangıcında kullandım…13. Haftaya kadar da içmiştim günde 3 tane. 1 sabah ve 2 gece yatarken.
Göğüs ağrısı oldu ama muhtemelen gebeliğe bağlıdır.
Daha ziyade yorgunluk, halsizlik, mutsuzluk gibi yan etkileri var.

Ben progestanı gebeliğimin başlangıcında kullandım…13. Haftaya kadar da içmiştim günde 3 tane. 1 sabah ve 2 gece yatarken.
Göğüs ağrısı oldu ama muhtemelen gebeliğe bağlıdır.
Daha ziyade yorgunluk, halsizlik, mutsuzluk gibi yan etkileri var.

tşkler cevabın için....ben progestanı bir kere daha kullanmıştım adetim düzene girsin diye....o zamn böyle şeyler olmamıştı....ağırmadan ziyade gögüs uçlarım çok acıyo....şimdi olası hamilelik karşısında düşüğü önlemek için verdi doktor....kafam karıştı...inş..dediğin gibi hamilelikten dolayı olur....

canım bende kullanıyorum bu ilaçtan,bahsettiğin belirtiler bende de oldu ama ilaçtan kaynaklı değilde adet günü yaklaştı diye olduğunu düşünüyordum.hormonları ve adeti düzenleyici hap olarak verdi doktorum,dolayısıyla bu belirtilerin olması bence normal.ama çok rahatsız edici boyuttaysa ağrıların doktoruna başvur derim ben.
geçmiş olsun.

tşk cevabın için....adetime 1 hafta var...bu durum bende 10 gündür var...bana olası hamilelikte düşüğü önlemek için vermişti doktorum...hakkımızda hayırlısı...

Bende kullanıyorum bu ilacı hormon ve adet düzenleyici olarak.ama öyle bir etkisi olmadı bende.bu ialç gebeliğede engel değil.aksine düşük olmasını engeller.göğüs ağrısı adet yaklaşınca yada gebelik varsa olur.

Bende kullanıyorum bu ilacı hormon ve adet düzenleyici olarak.ama öyle bir etkisi olmadı bende.bu ialç gebeliğede engel değil.aksine düşük olmasını engeller.göğüs ağrısı adet yaklaşınca yada gebelik varsa olur.

slm...benim doktorumda olası hamilelikte düşüğü önlemek için verdi....gögüs ağırmıyo acıyo ilk önce gögüs uçlarım acımaya başladı sonrada bütünü....10 gündür var bunlar...adetime 1 hafta var..

merhaba hanımlar.....progestan kullananlar soruma cevap verirse sevinirim...10 gündür günde 2 tane progestan hap kullanıyorum....adetime bir hafta var...progestanı kullanmaya başladığımdan beri gögüs uçları çok acımaya başladı...son 3 4 gündürde göğsümün tamamı acımaya başladı...bu etkileri progestan yapabilir mi????kullanıp benim yaşadıklarımı yaşayan var mı aranızda....şimdiden teşekkürler.....
evet canım hormon hapı oldugu ıcın meme hassasıyetı yapıyor...

merhaba arkadaşlar bende cuma gununden ıtıbaren progestan kullanacagım gebe kalmak ve adet kanamalarımın normale ınmesı ıçın adet olunca kullanmayı bırakıyoruz dımı bu kapsulu

X