Profesyonel Makyaj Kursu

belfxux

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2007
2.082
2
40
Kızlar merhaba,

Makyajla ilgileniyorum.Bu konuda eğitim almak istiyorum.İstanbul da önereceğiniz bir yer var mı?
Teşekkürlera.s.

Ben de özel bir yere giderken kuaföre makyaj yaptırmaktan bıktım,ne kadar ısrar etsem de ağır makyaj yapıyorlar..Sadece kendim için makyaj kursuna gitmeyi düşünüyorum..Bilenler varsa ben de beklemekteyim belfübuyrunnnnnnnnn

canim kadikoyde fatih universitesine bagli bilsanat akademisi var profesyonel makyaj kursu cok iyi bende oraya gidiyorum

Ben de özel bir yere giderken kuaföre makyaj yaptırmaktan bıktım,ne kadar ısrar etsem de ağır makyaj yapıyorlar..Sadece kendim için makyaj kursuna gitmeyi düşünüyorum..Bilenler varsa ben de beklemekteyim belfübuyrunnnnnnnnn

bende kendim için gitmek istiyorum bana uygun makyajı en iyi ben yapabilirim makyöz aramak zorunda da kalmam offff varmı izmirde böyle bir yer acabaaa

merhabalar,ben Ankara da yaşıyan ve televizyonda çalışan profesyonel makyözüm.Ankara da yaşayıpta eğitim almak isteyenlere uygun fiyata özel makyaj dersi veriyorum.

evrim06;
forumda özel bilgileri vermek(cep tel vs..),ve reklam yapmak yasaktır
devamı halinde ceza almanız kaçınılmazdır
forum kurallarına uymanızı rica ediyor,ve keyifli,reklamsız paylaşımlar diliyorum:13:

Kızlar Kayseride de bu konu ile ilgili kurs var ise bende katılmayı çok isterim.Bilgisi olan varsa özel olarak msj atarsa sevinirim.

bende araştırıyorum
ben çok beyaz tenliyim, gidiyorum bişey olunca kuaföre, inanılmaz bronz oluyo tenim çıktıgımda her ısrarıma ragmen
sonra noluyo? boyun ortada bi ton, straples elbise giyyrm mesela omuzlar vs bembeyaz...
tenimde cildimde bozuk değil ısrarla koyu renk fond. pudra sürüyolar ama
kendi makyaj malzememi götürüyrm yok anam bu uymaz diye ordan yine koyu ton sürüyolar
ben de kendim beceremiyorum :/

Ben makyaj kursuna gitmek istiyorum. Şu sıralar bir aktiviteye katılmak istiyorum bunun en iyi olanağı kurs. Makyaj kursu arıyorum avrupa yakasında ve 1000 tl den aşağı kurs bulmak imkansız. İsmek kursları'da eylülden eylüle. Bana tavsiye edeceğiniz bir kurs bir yöntem varmı? Hayatımda radikal bir değişiklik yapmak istiyorum sosyalleşmek istiyorum...

Cnm ben Yunus Eğitim Kurumuna gidiorum. eğitmenler, kryolanın makyaj artistleri ve çok ilgililer. kursta hem temel makyaj hem de profesyonel makyaj kursları var. ben temel makyaj kursuna yazıldım. Yeri de mecidiyeköyde. çok merkezi. fiyatları da uygun. www.yunusegitim.com adresinden inceleyebilirsin.

Cnm ben Yunus Eğitim Kurumuna gidiorum. eğitmenler, kryolanın makyaj artistleri ve çok ilgililer. kursta hem temel makyaj hem de profesyonel makyaj kursları var. ben temel makyaj kursuna yazıldım. Yeri de mecidiyeköyde. çok merkezi. fiyatları da uygun. www.yunusegitim.com adresinden inceleyebilirsin.

bende geçen ay tanıştım yunus eğitim makyaj kursuyla. valla hayran kaldım hocalarına. kryolan ürünleri ile veriolar bi de eğitimi. kurs bahanesiye kryolan ürünleriylede haşırneşirim:) bi de iş imkanı da sağlayacaklar. bu çok önemli meslek edindirme kurslarında malum.

X