Prof. Dr. Gürsel Turgut'a yaptırdığım mükemmel burnum

arcsahra

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2017
5
0
28
Çok rahat bir ameliyat ve sonrası. Bu kadar rahat ve acısız olacağını tahmin bile edemiyordum. Doktorumla görüşmeye gittim. Modelimi yaptı, muayene etti. Ve yaklaşık 2 hafta sonrasına gün verdi. Ameliyat konusunda hiçbir şüphem yoktu. Çünkü Gürsel bey gerçekten çok profesyonel ve güven verici bir insan. Ameliyat günü sabah hastanede görüştük. Ve ben aşırı rahattım. Hiçbir korkum yoktu. Sonra hemşire bana damar yolu açtı. Ve tek hissedeceğim şeyin kolumda açtıkları damar yolu olduğunu söyledi. Ve gerçektende öyle oldu. Ameliyathaneye girdiğimi hatırlıyorum sadece ve gerisi bende yok. Sonra sahra hanım sahra hanım diye sesler duydum. Beni odama çıkardılar. Gürsel bey geldi ve burnumdaki tamponu çıkardı. Babam ve kuzenim ameliyat oldum mu olmadım mı konusunda şüpheliydi. Çünkü yüzümde ne bir şişlik veya morluk vardı. Ameliyattan 2 saat sonra diyet yemeği yedim. Sadece ilk gün çok az kanamam oldu. Sonrasında hiçbir kanama olmadı. Yemek yedikten sonra doktorum yürümemi söyledi. Ve başımı sürekli dik tutmamı tembihledi. Ameliyat sonrasında Gürsel bey hemen çıkabileceğimi söyledi. Ama ilk defa narkoz aldığım için hastanede kalmak istedim. Ertesi gün hastaneden ayrıldım. Evde hep oturur vaziyette yattım. 4 tane ilacım vardı. Bir antibiyotik, bir burun yıkama suyu, bir burun içi krem, bir de ağrı kesici. Ağrı kesiciyi ağrın olursa kullan dedi Gürsel bey. Ama hiçbir ağrım olmadı. Bir tane bile içmedim. Yüzümde sadece gamzem çok belli olmayacak kadar şişlik vardı. Morluk hiç olmadı. Burnumda alçı veya tampon gibi şeyler yoktu. Sadece bant ve üstünde plastik atel vardı. 1 hafta sonra atelim çıktı. Gürsel bey şişliğimin %10 unun kaldığını söyledi. Her ihtimale karşı bant taktı. Şuan burnum bantlı ve 1 hafta sonra da bantım çıkıcak. Bu arada saçlarımı ve vücudumu ayrı yıkıyordum. Atel varken bile burnum güzel görünüyordu. Çünkü kemerli ve büyük burnum vardı. Atel çıktıktan sonra Gürsel beyin modelde yaptığı burundan daha güzel bir burnum vardı. Tam yüzüme uygun ve çok iyi görünüyor. Eğer burun estetiği yaptırmayı düşünürseniz kesinlikle gözüm kapalı Prof Dr Gürsel Turgut u tavsiye ederim. Benim ilk ameliyatımdı. Hayatımda hiç narkoz almamıştım. Bu kadar kolay olacağını bilseydim daha öncesinde yaptırırdım. Ama şuan bile Gürsel bey e yaptırdığım için kendimi çok şanslı ve doğru tercihi yapmış hissediyorum. Tabiki benim bu kadar kolay, acısız, rahat bir ameliyat geçirmemi sağlayan Gürsel beydir. Kullandığı teknik ve profesyonel liği tartışmasız mükemmel. Ayrıca çok iyi bir insan. Bir problem olduğunda veya aklıma takılan bir soru olduğunda direkt kendisiyle iletişime geçiyorum. Beni başka insanlara yönlendirmiyor. Şuan kendimi çok iyi hissediyorum. Burun estetiği yaptırıcaksanız kesinlikle tavsiye ederim. Sıfır acı sıfır morluk ve sıfır şişlik!!!! Bu arada yaşadıklarımı çok detaylı anlatamadım. Sorunuz olursa cevaplayabilirim.

Peki burun ucu kalkıklığın ne kadar indi ?
Şuan atelim çıkalı 2 gün oldu. Burnumda bant var. Ve ameliyattan sonra çok şişlik olmadı. Burnumun ucu kalkık değil, çok doğal duruyor. ameliyattan sonra da böyleydi. Doktorumun söylediğine göre burnumda %10 luk bir kısım iyileşme süreci varmış. Yani şişlik falan. Ama bu halde bile hiç belli olmuyor şişliği.

özelden resim atabilir misin sorun olmazsa

Baktım canm resmine geçmiş olsun.Burnun pek belli olmuyor ama yinede güzel görünüyor güle güle kullan

Buram buram reklam kokuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…