Prodoctor gebelik testime bakar mısınız?!!

Benimde öyleydi canım benim test yapsana kaç gün kaldı ben test yaptım çıktı 3 gün kala coook silik 2 gün kala baya belliydi
Günaydın dün gece aşırı derece sıcak basması yaşadım ellerim ayaklarım yanıyordu vantilatör karşısında olmama rağmen eşim sen yanıyorsun diyip durdu belirti olabilir mi bu gün içinde de oluyor

Oğlunuz olacak demişsiniz gerçekten bende erkek hissediyorum ama bı oglum var zaten kız istiyoruz Allah nasip ederse ama ben anne olarak erkek hissediyorum cinsiyetini öğrenince yine buraya yazarım ,
Ben ilk çocuğunuzu erkek hissettim.
Bi tane çocuğunuz olduğunu bilmiyodum.

Merhaba hayırlı olsun inşallah sağlıkla doğar bebeğiniz. Benimde adete 7 gün kala 6 gün kala ve 5 gün testlerim var elimde testler prodoctor. Acaba bende hamile olabilirmiyim hep bi hayalet çizgi belirdi ama netleşmedi

Aslında 2 günde bir takip edebilirisiniz ama benim tesletim 3 gün kalmaya kadar negatifti silik gölge bile yoktu 3 gün kala Cook silik 2 gün kala belirgin çıkmıştı o gün betam 32 çıkmıştı canım benim

Kızlar bugün son ilişkimin 12. Günü , regl de 2 gün gecikti testler negatif çıkıyor. Sizce pozitif ihtimali olur mu duydunuz mu hiç buna benzer hikayeler

Aaa yanlış söylemişim yumurtlamadan sonraki 11.gun negatif 12.gun pozitif yani adete 2 gün kala pozitif 3 gun kala negatifti canım
konu biraz geçmiş ama okuyunca yazmak istedim. benim bat 23 ağustos kasıklarımda minik minik batmalar dışında bir şeyim yok ara ara keskin oluyor dun akşam prodoctor test yaptım silik bile göremedim. regl hala 3 gun var yumurtlama gunumu tam bilmiyorum takip etmedim. ama hemen hemen gun aşırı ilişki oldu yine de bir ihtimal var mıdır?

Canım benim bugün doktora gittim normalde adet tarihime göre erken yumurtlamisim yani erken döllenme olmuş bugün 6 haftalık olması gerekirken 7 haftalık hamile olduğumu öğrendim yani ona rağmen erken gebelik testim adetime 3 gün kala silik çıktı aslında geçmiş bile olması gerekiyor yumurtlamaya göre adetim 1 hafta geçmiş oluyor demem o ki çok erken yapmayın bekleyin adetinizi ben erken ogrendim sandım ama zaten erken yumurtlamisim erken döllenmiş

Benım de beklenen adet tarihim 24 ağustos.
Regle bi hafta kaladan itibaren test yapıyorum hep negatiff.
Şimdi regle iki gün var ve yumurtlamanın 12. Günü şimdi bi daha test yapıcam

Merhaba güncel durumunuz nedir benim de negatif çıktı prodoctorda

Merhaba güncel durumunuz nedir benim de negatif çıktı prodoctorda
Merhaba, regl olmadım bat bugündü. Dun sabah 9 civarı acik renk kahverengi karışık akıntım geldi regl baslayacak diye ped koydum ama ona hic birsey gelmedi sadece peceteye 1 2 saat sonra gitti hala regl baslamadi yarin da gelmezse tekrar test yapacagim bakalım

Artımed yaptım çok silik bir çizgi çıktı ama çoğu kişi yanıltıyor demiş , prodoctorda hiçbişey çıkmadı direk negatif. Bat a beş gün var ama çoğu kişi 7 gün kala itibariyle profoctorun çıkardığını yazmış . Olsa çıkardı derken sizin yazınıza denk geldim. Umarım bana da umut olursunuz

Ben daha dun sabah 7 de yaptim testi negatif 2 saat sonra bu olay oldu hala bekliyorim regl gelecek diye bakalım haber veririm sanada. Normalde kahveli akinti oldumu parçalı olur ve peşine baslardi sökülürdu bende şaşırdım

Benim bir tane testim kaldı ne zaman kullansam bilmiyorum alma imkanım yok şu an çünkü tek eczane var onda da artımed var o da yanlış çıkarıyor sabırla bekliyorum bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…