Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Probust

sophia92

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2009
474
0
var mı bunu kullanan kalıcı mı bilmem ama para iadeli hormon düzenler flan filan bi sürü reklam yapmışlar 3 kutusu 220 lira çok deil 3 kutu ama bilmiyorum var mı önceden kullanan site de bu
xxxxxxxxxxxbilmiyorumkismile

Son düzenleyen: Moderatör:
suan 4.günümdeyim:) dlgunlşmalar mevcutta ben sunu ypcam direk işe yaramssa ibrahim saraçoğlunun kürünü alcam %100 etkili bnda süphe yok.. phalı ama dger bi beden büyücgi kesin 9 ayda ne dersiniz? :)

içeriğinde yam kökü varmış acaba onu kullansak olurmu kii :sm_confused: durumu olmayanlar ve benim gibi öğrenci olanlar var çünküü gamyoncuiremsu

bnde öğrenciym zaten il ve son olcak böle ürün denemem zaten yeni başladım ama bidaha 99 lira bayaamam heralde:) ibrahim saracoğlu en mntklısı geliıo
bna?

probust jel'i yaklaşık olarak 3 ay önce almıştım.belki bir hafta bir hevesle sabah aksam masaj yaparak kullandım.Daha sonra üşendim falan herhalde arada bir aklıma geldikçe sürmeye başladım.Neyse ondan sonra da komple bıraktım.Bu sürede her hangi bir gelişme olmadı :)

Aradan sanırım 2 ay falan geçti ve ben 15 gündür sadece aksamları yatakta 1 yada 2 dk. masaj yaparak uyguluyorum.15 gün boyunca istikrarlı kullanma sebebim gögüslerimdeki dolgunluk,bastırdığımda hissettiğim hafif ağrı ve gözle görülür şekilde farkedebildiğim büyüme..ölçtün mü diye soranlara şimdiden söyleyim ''hayır''
biraz daha zaman geçmesini bekliyorum bunun için : )
ama 2 cm.falan ilerleme var gibi,yani ölçmesemde onlar bana ait olduğu için her hangi bir değişiklik olduğunda farkedebiliyorum.
Bir kutu almıştım,bunu bitirince tekrar alıcam,en başta soran olsaydı almayın derdim.Ama şuan gönül rahatlığı ile alın diyebilirim.Tabi azimli ve sabırlı iseniz : )
Ben gögüslerimdeki (şimdilik çok çok ilerleme olmasa da) değişimi görünce düzenli olarak kullanmaya devam ettim ve edicemde.
Jel'i bıraktıktan sonra küçülür mü,küçülmez mi henüz birşey diyemicem.Bunun için biraz zaman geçmesi gerekir.Ama kısmet olursa onu da buradan paylaşırım..

probust jel'i yaklaşık olarak 3 ay önce almıştım.belki bir hafta bir hevesle sabah aksam masaj yaparak kullandım.Daha sonra üşendim falan herhalde arada bir aklıma geldikçe sürmeye başladım.Neyse ondan sonra da komple bıraktım.Bu sürede her hangi bir gelişme olmadı :)

Aradan sanırım 2 ay falan geçti ve ben 15 gündür sadece aksamları yatakta 1 yada 2 dk. masaj yaparak uyguluyorum.15 gün boyunca istikrarlı kullanma sebebim gögüslerimdeki dolgunluk,bastırdığımda hissettiğim hafif ağrı ve gözle görülür şekilde farkedebildiğim büyüme..ölçtün mü diye soranlara şimdiden söyleyim ''hayır''
ama 2 cm.falan ilerleme var gibi,yani ölçmesemde onlar bana ait olduğu için her hangi bir değişiklik olduğunda farkedebiliyorum.
Bir kutu almıştım,bunu bitirince tekrar alıcam,en başta soran olsaydı almayın derdim.Ama şuan gönül rahatlığı ile alın diyebilirim.Tabi azimli ve sabırlı iseniz : )
Ben gögüslerimdeki (şimdilik çok çok ilerleme olmasa da) değişimi görünce düzenli olarak kullanmaya devam ettim ve edicemde.
Jel'i bıraktıktan sonra küçülür mü,küçülmez mi henüz birşey diyemicem.Bunun için biraz zaman geçmesi gerekir.Ama kısmet olursa onu da buradan paylaşırım..

Ne oldu kızlar bu konu sanırım bayağı bi önce açılmış ama gelişme varmı merak ettim ?

Kullandıysan sonuçları yazabilir misin canım ben de almayı düşünüyorum da

Kullandıysan sonuçları yazabilir misin canım ben de almayı düşünüyorum da
Ben de almayı düşünüyorum ama hiç bi yerde bulamadım. Sanırım üretimi durdurulmuş. Nedenini bilen var mı acaba?

Bir de Probust yerine aynı firmanını Propretty diye bi ürününü gönderelim dediler. Biliyo musunuz bu nasıl bişeydir??

Kızlarr nerdesiniz seneler geçmiş ama keşke gelişmeleri yazdaydınızz :KK43: bende almak istiyorum bunu çünkü etkisi kanıtlanmışş kullanan var mı bu jelii?

X