PRİMOLUT N KULLANIMI SONRASI

Dengesizcivciv

Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2021
24
3
28
Kızlar ben regl öncesi günde 3 olmak üzere 5 gün boyunca primolut kullandım. Öncesinde aşırı bi şişlik yoktu ama bir anda vücudum şişmeye kızarmaya ve kaşınmaya başladı 3.günden itibaren. Doktor ürtiker dedi ve başka sitelere baktığımda bu ilacın tetiklediğini gördüm çok seyrekte gözükse yan etkisiymiş. İlacı bıraktıktan 4 gün sonra regl oldum ama tüm vücudum hala şiş kollarım, sırtım, karnım, bacaklarım ve reglden dolayı resmen 4-5 aylık hamile gibiyim. Çatlıycak gibi hissediyorum. Böyle bir yan etkiyle karşılaşan oldu mu ?

4 Eylül yani yarın tatile gidiyorum, regl tarihim de tam olarak 4 eylülü gösteriyordu 2 Eylül sabahında sabah ve akşam olmak üzere 2 defa primolut adet geciktirici kullanmaya başladım yani dün. Bugün de sabah içtim öğleden sonra regl başlarken kahverengi-kırmızı akıntı gelir ya öyle bir akıntı geldi ve daha sonra da bu devam etti yarın tatile gidiyorum ve tüm tatilimin çöp olmasını istemiyorum ilaca devam etmeli miyim yoksa regl artık başladı bırakmalı mıyım geç mi kaldım, lütfen bilgisi olan çok acil cevap verebilir mi şimdiden çok teşekkür ederim

Benden de akıntı gelıyodu ama arada sırada birkaç damla sürekli devam etmedi o yüzden bir yönlendirme yapmam doğru olmaz. Bu ilac herkeste bambaşka etkiler yaratıyo berbat bişey ama ben bida asla kullanmam

Benden de akıntı gelıyodu ama arada sırada birkaç damla sürekli devam etmedi o yüzden bir yönlendirme yapmam doğru olmaz. Bu ilac herkeste bambaşka etkiler yaratıyo berbat bişey ama ben bida asla kullanmam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…