Primolut adet geciktirici

Ben eczaneden alırken hamilelik olup olmadığını sordu araştırırken de görmüştüm zarar verebileceğini eczanede de söylediler.
Bugün doktoruma danıştım eğer risk varsa onun yerine duphaston yazdı. Farklı şekillerde hamile kalmak isteyenlerde dahi kullanılabiliyormuş bu. Zararı yokmuş yani, bunu aldım doktorun önerdiği şekilde gecikme için kullanacağım

Bugün doktoruma danıştım eğer risk varsa onun yerine duphaston yazdı. Farklı şekillerde hamile kalmak isteyenlerde dahi kullanılabiliyormuş bu. Zararı yokmuş yani, bunu aldım doktorun önerdiği şekilde gecikme için kullanacağım
O ilacı bana da yazmıştı doktor fakat eczaneye gittiğimde bunun adet geciktirici değil adeti öne almak için düzene sokmak için bir ilaç olduğunu söylediler aile hekimiyle de görüştüm onun fayda etmeyeceğini söyledi primolt içtim ben tam istediğim gibi oldu 14 ünde günümdü 3 gün içtim leke dahi yok dün son içtim bu sabah kalktığımda ağrım başlamıştı bile akşama kalmaz adetim de gelir gayet memnun kaldım ilaçtan tatilimi doyasıya güzelce yaşadım

Herkesin bünyesi elbette farklıdır ben reglime 2-3 gün kala kullanmaya başladım hep ne zaman bu ilacı kullanacaksam ve etkili oldu. Ancak tampon kullanma imkanınız varsa tampon kullanmanızı öneririm. Çünkü her ne kadar piyasada kullanılan en yaygın ilaç olsa da sonuçta hormonlara etki ediyor. Son kullandığımda ilacı bıraktıktan 2 gün sonra adet oldum. Ama bir sonra ki adetim 12 gün gecikti kısacası tüm dengem bozuldu

O ilacı bana da yazmıştı doktor fakat eczaneye gittiğimde bunun adet geciktirici değil adeti öne almak için düzene sokmak için bir ilaç olduğunu söylediler aile hekimiyle de görüştüm onun fayda etmeyeceğini söyledi primolt içtim ben tam istediğim gibi oldu 14 ünde günümdü 3 gün içtim leke dahi yok dün son içtim bu sabah kalktığımda ağrım başlamıştı bile akşama kalmaz adetim de gelir gayet memnun kaldım ilaçtan tatilimi doyasıya güzelce yaşadım

Eczacı yanlış yönlendirmiş sizi bence. Duphastonu bana alanında iyi tecrübeli bir kadın doğum doktoru yazdı. Kullanım şeklini doğru ayarladığınızda her iki amaçla da kullanılabiliyormuş. Ben de doktorun önerdiği şekilde kullandım o dönem, lekem bile olmadı. Bittikten 2 gün sonra da regl oldum. İlacın prospektüsünde de yazıyor kullanım amacına göre dozlar ve kullanım şekilleri diye.

X