Aile Planlaması Prezervatifin yırtık olma ihtimali var mıdır?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
onu senmi alip atiyorsun ve bide sıkıyorsun

Neyse
ertesi gun hapi alabilirsin
O kadar korkuyorsan .

Spermden tiksinmek hiç aklıma bile gelmemişti yahu

Ertesi gün hapı alabilirdiniz

Spermden tiksinenler nasıl çocuk yapacak merak ettim. Emziriyormussunuz şimdi gördüm hap kullanmadan önce doktora danışın

Spermden midesi bulananlar sevişmekten nasıl mideniz bulanmıyor acaba? Abartmayı seviyor bu forumun kadınları..

O zaman millet çocuk da yapmasın o da spermden oluşuyor sonuçta

Ne alaka ya sevişmekle prezervatifin elle sıkılması?

Sevişiyoruz diye onu midemiz kaldırsın mı yani? Ben de kimse yapmaz, elleyemez sanıyordum. Şaşkınlıkla takip ediyorum şu an. :)
ay ne bileyim bana kaldırır gibi geliyordu. hani sonuçta o sıvı sevişirken zaten temas edilen bi sıvı değil mi? şimdi +18den banlanmayayım ama bunun üste boşalması var, ağza boşalması var o yüzden prezervatifin içindeyken iğrenilmesi garip geldi bana

Yahu millet yuzune suruyomus bunu guzellesmek icin
Yutmaktan iyidir bu dedigin :) herkes baskadir bu konudada.. birinin iyyy dedigi seye baskasi oh ne guzel diyebilir... ama her seyde oldugu gibi abartmakta ustumuze yok tabii gene kk kadinlari olarak :)

Bir yakınımızın k.validesinin gelini ve oglunun yatak odasına girip prezervatifleri kutusundan çıkarıp delikler açıp açıp tekrar yerine koydugunu duymuştum

Antonie, şimdi kusiciğiiiiim. O üste, ağza müsaade edenleri zaten ayakta alkışlamak istiyorum.

Canım spiral istiyorum aslında ama hormonları alt üst ediyor diye duydum. Adet düzensizliği kilo alımı vs.
Hormonlu spiral deneyin.
Ayrıyetten bakır spiral kilo alımına neden olmuyor. Adet düzensizliği değil de kanama artıyor birde adet başlamadan önce leke gelebiliyor. Kansızlık gibi bi r probleminiz yoksa taktırabilisiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…