Aile Planlaması prezervatife para nasıl yetişiyor

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

diekatze

hayalime kavuşuyorum
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2010
348
4
kızlar ya okudum okudum sağlık ocağından dağıtılanlar kötü oluyor sonucuna ulaştım
o bilindik markalar da çok pahalı.
evliliğin ilk zamanları nasıl olacak o zman buna para nasıl yetiştiriyorsunuz bi deyin bana yaa

evliliğin ilk zamanı son zamanı mı var canım yaaa....ne alaka?

ucuzları da var. onlardan kullan.

ya da hap kullan, iğne ol...bir sürü yöntem var

kızlar ya okudum okudum sağlık ocağından dağıtılanlar kötü oluyor sonucuna ulaştım
o bilindik markalar da çok pahalı.
evliliğin ilk zamanları nasıl olacak o zman buna para nasıl yetiştiriyorsunuz bi deyin bana yaa

Yanlış Hatırlamıyorsam 20 Lira Falan..
Sizin Baktıklarınız Ne Kadar ?

Çok pahalı değil ki:26:Ok in 10 lusu 12-16 tl arası yerine göre değişiyor.Hergün ilişki olsa ayda 50 tl bile yapmaz.

belki çok sık kullanıyorlar Allah Allah, neden kıza kızıyorsunuz ?
anlıyorum ben seni canım:21:

evliliğin ilk zamanı son zamanı mı var canım yaaa....ne alaka?

ucuzları da var. onlardan kullan.

ya da hap kullan, iğne ol...bir sürü yöntem var

canım hap ve iğne kullanamıyorum.
hani ilk zaman daha fazla ilişki olur diye diyorum. sonuçta sonraki zamanlar gibi olmaz
yanılıyor muyum

İnternet sitelerine göz at istersen eczanelerden daha uygun bir sitede ok 20 li 18 tl istersen özelden sitenin adını yazabilirim.

belki çok sık kullanıyorlar Allah Allah, neden kıza kızıyorsunuz ?
anlıyorum ben seni canım:21:

canım daha evlenmedim ben düğünüm mayıs sonunda.
doktor hap ve iğneye müsade etmedi ve yöntem arayışına girdim. prezervatif çok pahalı geldi.

ilk zamanlar günde bi kaç defa olmaz mı?? ben mi yanlış düşünüyorum

Böyle bir kural yok.Size ve eşinize bağlı.Ama arada günde 2 defada olsa regl olduğunuz günlerde kullanmayacağınıza göre yinede prezervatife ödediğiniz fiyat 50 tl yi geçmez diye düşünüyorum.Siz evlimisiniz?Yoksa evlenmeniz yakın ve hangi yöntemle korunsam diyemi düşünüyorsunuz?:44:

Böyle bir kural yok.Size ve eşinize bağlı.Ama arada günde 2 defada olsa regl olduğunuz günlerde kullanmayacağınıza göre yinede prezervatife ödediğiniz fiyat 50 tl yi geçmez diye düşünüyorum.Siz evlimisiniz?Yoksa evlenmeniz yakın ve hangi yöntemle korunsam diyemi düşünüyorsunuz?:44:

aynen evlenmem yakın. dediğim gibi hap ve iğneye müsade edilmedi. onun için araştırıyorum şimdi canm. bilmiyorumki nişanlım hep ilk zamanlar çok olur diyor günde bi kaç defa ondan sordum kusura bakmayın böyle yazdım da:KK17:

ben 100lü paketini 15 liraya medikalden almıştım 20 tane kullanmamışızdır korunmayı bıraktık zaten medikalleri gez bence

ben 100lü paketini 15 liraya medikalden almıştım 20 tane kullanmamışızdır korunmayı bıraktık zaten medikalleri gez bence

100 tanesi 15 lira mı markası neydi canm ayrıca nasıl medikal bu ilaç korse vs gibi şeylerin satıldığı medikaller mi oralarda bunun olduğunu hiç bilmiyordum

aynen evlenmem yakın. dediğim gibi hap ve iğneye müsade edilmedi. onun için araştırıyorum şimdi canm. bilmiyorumki nişanlım hep ilk zamanlar çok olur diyor günde bi kaç defa ondan sordum kusura bakmayın böyle yazdım da:KK17:

Canım aslında bunu nişanlın düşünse şuan daha uygun olur.Sen onunla paylaştınmı hap yada iğne ile korunamayacağını ve onun korunmasını gerektiğini biliyorsa o düşünüyordur bunu bence.

sağlık ocaklarındakiler kalitesizmiymiş ablam oradan aldı yani hemşire vermişti yeni doğum yapmıştı diyeyimde kullanmasınlar bimdede satıyorlar eşim orada çalışıyor bende kızımı doğurduktan sonra 6 senedir spral takılı ama çok satıyor diyordu ama fiyatı nı tam olarak bilmiyorum galiba 6 lira diyordu...hap ve iğne neden kullanamıyorsun yeni evleneceğim mi diyordun

X