Prezervatif ve ella

Bişey dicem 🤣
Benım Suan ki bebem kazara oldu bılıyo musun🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

😅🙈
Yani kazara olmuştur ama bebek isteme vardır ona bir şey diyemem. Ama ben hiç bebek istemiyordum zaten evlilik kötüydü falan diyenlerinki direkt yalan ya🙄 o dönem hiç hazır değildim ve istemiyordum. Ellaya da lanet olsun valla iş çıkardı başıma 🤣

Yani kazara olmuştur ama bebek isteme vardır ona bir şey diyemem. Ama ben hiç bebek istemiyordum zaten evlilik kötüydü falan diyenlerinki direkt yalan ya🙄 o dönem hiç hazır değildim ve istemiyordum. Ellaya da lanet olsun valla iş çıkardı başıma 🤣
🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Ya cok tatlısınız

Neden son cumle peki?

🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Ya cok tatlısınız

Neden son cumle peki?
Ya ben o dönem çok etkilenmiştim, hamile kalirim korkusuyla uzun süre eşimden uzak kalmıştım. Sonuçta en garanti yöntem sevismemek🤣 bilemiyorum yüzde 1 ihtimal falandır sanırım etkisiz kalması, siz korkmayın ama bekarlar falan yazınca uyarıyorum yine de. Siz en kötü bunu da doğurur ayy iki tane kazayla oldu valla hiç istemiyorduk diye milleti sinir edersiniz eğlence çıkar 🤣

Ya ben o dönem çok etkilenmiştim, hamile kalirim korkusuyla uzun süre eşimden uzak kalmıştım. Sonuçta en garanti yöntem sevismemek🤣 bilemiyorum yüzde 1 ihtimal falandır sanırım etkisiz kalması, siz korkmayın ama bekarlar falan yazınca uyarıyorum yine de. Siz en kötü bunu da doğurur ayy iki tane kazayla oldu valla hiç istemiyorduk diye milleti sinir edersiniz eğlence çıkar 🤣
Ya bana inanmıyorsunuz amaaaa😅😅😅🤣off
Ya ben hamile oldugumu bıle ıkı bucuk ay sonra ogrenmısım🤣
Kombooooo alay konusu🤣

Hikayeyi çok merak ettim çekirdek eşliğinde dinlesem sizi hiç fena olmaz 😂😂
Catır catır korunuyorum
kombo degıl tabi. Yasmin hap sadece
Aaa adette oluyorum şaka gıbı
Ondan farkedemedım de.
Sonra bir ruya gordum oyle huylandım tets yaptım.
Cok haberci cok gercek bı ruyaydı cunku.
Ama hamile degılım emınım agzımda sadece pas tadı var belirti olarak o kadar.
E korunmusum adet oluyorum ne kadar ihtimali olabılır kı dıyerek ellerimı yıkarken test cift cızgı oldu🤭
Tabi cınsıyetını ogrenmeye de az kalmıs hani.
Pek sevınmemıstım ben.
Cınsıyetı ogrenınce bır cocugum olacagına cok sevındım oyle kabullendım😍

Ama cocugu başta ıstemıyor oluşum Bana pahalıya patladı.
Yogun bakımda yattı benım bebek.
Normal dogumdan birden acil sezaryene alınmıştım.

Ayyy böyle hikayeleri okuyunca o kadar korkuyorum ki 😅 inşallah benim de başıma gelmez bu kaza olayı. Yasmin kullanıyorum ben de değiştirsem mi acaba 😅 bide ben yasmin+prezervatif kullanıyorum. Bide stresten çocuk olmaz falan diyorlar ya. Ben de kendimi strese sokmak için ya ilerde istersem ve olmazsa diye kendimi strese sokmaya çalışıyorum ama daha çok rahatlıyorum zaten istemediğim için 😂 çıkmazdayım resmen hamile kalma korkusu bastı beni 😂😂😂

Catır catır korunuyorum
Ondan farkedemedım de.
E korunmusum adet oluyorum ne kadar ihtimali olabılır kı dıyerek ellerimı yıkarken test cift cızgı oldu🤭
Pek sevınmemıstım ben.

Bende de aynı durum olmuştu ilk 2 ay adet gördüğüm için hamile değilim zannettim yoğun ve ağrılı kanamam oldu Dr a gittim hamile imişim Dr um bebeğiniz rahatsız 2.bucuk ay olmuş keşke 2 inci aya girmeden gelse idiniz kalp atışı olmadan alınabilir di isterseniz yine alalım dedi ama aldırmadım doğumda vefat etti
Korunurken de hamile kalinyor malesef dikkat etmek lazım

Ayyy böyle hikayeleri okuyunca o kadar korkuyorum ki 😅 inşallah benim de başıma gelmez bu kaza olayı. Yasmin kullanıyorum ben de değiştirsem mi acaba 😅 bide ben yasmin+prezervatif kullanıyorum. Bide stresten çocuk olmaz falan diyorlar ya. Ben de kendimi strese sokmak için ya ilerde istersem ve olmazsa diye kendimi strese sokmaya çalışıyorum ama daha çok rahatlıyorum zaten istemediğim için 😂 çıkmazdayım resmen hamile kalma korkusu bastı beni 😂😂😂
Ben korunmuyorum eşim korunuyor ve hamile kalmadım ama geçen rüya gördüm saçmaydı ama ilk hamilelik te rüya görmüştüm
Eşim hiç bir şekilde istemiyor şuan o yüzden test vs yapmadım daha adetime de var strese girmek istemiyorum

Ben korunmuyorum eşim korunuyor ve hamile kalmadım ama geçen rüya gördüm saçmaydı ama ilk hamilelik te rüya görmüştüm
Eşim hiç bir şekilde istemiyor şuan o yüzden test vs yapmadım daha adetime de var strese girmek istemiyorum
Ayy sakın stres oldukça adet uzaklaşıyor. Benim eşim iğne vs olmak istemiyor. Prezervatif kullanırız daha da olursa ne diyelim diyor ama benim içim rahat etmiyor hem doğum kontrol hem prezervatif tercih ediyorum o yüzden. Çok şükür böyle böyle 2. Yıla giriyoruz 😅 cidden bunlardan sonra da olursa artık olası varmış diyeceğim inşallah demem orası ayrı 😅

Bende de aynı durum olmuştu ilk 2 ay adet gördüğüm için hamile değilim zannettim yoğun ve ağrılı kanamam oldu Dr a gittim hamile imişim Dr um bebeğiniz rahatsız 2.bucuk ay olmuş keşke 2 inci aya girmeden gelse idiniz kalp atışı olmadan alınabilir di isterseniz yine alalım dedi ama aldırmadım doğumda vefat etti
Iste korunmak zaten bı dikkat degıl mıdır
Daha neler yapmak gerekir kı
Prezervatif kullanıp
dk hapı
ella fılan hepsını mı ıccez😞

Acı kaybın ıcın cok cok uzuldum
Atlatabıldın mı Allah rahmet eylesın🩷🙏😞

Kal kız dunya guzeli bunlar
Hıc boyle cocuk sevecegımı sanmazdım

Acı kaybın ıcın cok cok uzuldum
Atlatabıldın mı Allah rahmet eylesın🩷🙏😞
13 yıl oldu hala unutamadım geçmiyor o acı hani hastahanede herkese bebeği getiriyorlar da senin kucağın boş kalıyor ya öyle işte
Sonra bir daha evladım oldu Rabbim ona hayırlı sağlıkli bir ömür nasip etsin
Teşekkürler Rabbim kimseye yaşatmasın

Kal kız dunya guzeli bunlar
Hıc boyle cocuk sevecegımı sanmazdım
Ay hep öyle diyorlar ama ben uykusuzluğa, yorgunluğa dayanamam yaa 😂 dışarda bile çocuk sesi beni delirtiyor. Bazen kendimi test ediyorum mesela yeğenlerimle. Alıyorum onları alışverişe götürüyorum, avm oyun alanlarına götürüyorum(tek tek bu arada 1den fazla asla dayanamam 😅) tahammül edebildiğim saate dikkat ettim. Tok ve dinlenmiş şekilde 1 buçuk saatten sonrası beni bitiriyor 😅 çocuklu arkadaşlarımla görüşmem ayda 1 o da ennn fazla 😅 öğretmenlik yaptım acaba ondan mı çocuklara doydum diyorum ama benim öğrencilerim lise öğrencileriydi gayet de anlaşıyorduk. Aslında 1 tane olsa fena olmaz ama bakalım daha o his gelmedi içime 😂

Ay hep öyle diyorlar ama ben uykusuzluğa, yorgunluğa dayanamam yaa 😂 dışarda bile çocuk sesi beni delirtiyor. Bazen kendimi test ediyorum mesela yeğenlerimle. Alıyorum onları alışverişe götürüyorum, avm oyun alanlarına götürüyorum(tek tek bu arada 1den fazla asla dayanamam 😅) tahammül edebildiğim saate dikkat ettim. Tok ve dinlenmiş şekilde 1 buçuk saatten sonrası beni bitiriyor 😅 çocuklu arkadaşlarımla görüşmem ayda 1 o da ennn fazla 😅 öğretmenlik yaptım acaba ondan mı çocuklara doydum diyorum ama benim öğrencilerim lise öğrencileriydi gayet de anlaşıyorduk. Aslında 1 tane olsa fena olmaz ama bakalım daha o his gelmedi içime 😂
Senın gıbıydım
Yegenlerıme halen de duskun degılım
Evlat bambaşka bıseymıs
arabesk arabesk konusmak ıstemıyorum da🤣

Catır catır korunuyorum
Ondan farkedemedım de.
Pek sevınmemıstım ben.

Rabbim acısını göstemesin. Nasibi olan bir şekilde oluyor. ikinci gebeliğim de bende ovulasyona yakın zamanlarda birlikte olmama rağmen olmuştu o ay sadece bi birliktelik oldu oda ovulasyondan 7 8 gün sonra ama gel gör ki hiç gecikmeyen adet 4 gün gecikti ihtimak de pek vermiorum bi kere olmuş oda dönemi değil neyse yine de bi test yapim dedim negatif rahat rahat takılıyorum işte strestndir mevsim değişikliğidir bi sabah bi uyandm midem bulanıyor 10 gün gec ti hala adette olmadım dedim nasıl olur test yaptım pozitif o ay ne oldu bilmiyorum iki kere mi yumurtlama gerçekleşti yumurta mı gec olgunlaştı oldu yani.

X