Aile Planlaması Pretervatif yırtılması🙈🙈🙈

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
İdrar testlerinizin hepsi doğru mu çıktı peki, benim regl günüme daha 10 gün kadar var, adet gecikmesinden sonra idrar testi yapmayı düşündüm ama onun da doğrulu kesin değil
Dogru tüm testlerim negatif cıktı sen adetine 3 gün kala erken grbelik testi al yap o kesin cıkıyo canım 25 tl

Geçmedi, 10 gün kadar var ama dediğim gibi adetim hep 30-34 gün arası oluyor yani aa yarın adet olucam diyemiyorum, o zaman ben 10 gün sonra test yapayım adet olmazsam
30 ve 34. Günleri hesaplayın ne zamana denk geliyorsa sonra 9-10 gün bekleyin ilaç en fazla 10 gün geciktiriyormuş. (Bu sitede 1.5 ay olanıda duydum ama tekti yani o)

4 gün gecikmem var şuan ama ertesi gün hapı 7 gün gecikme yapabiliyormuş 7 gün sonunda adet olmazsam kan vericem bu hapı kullanan arkadaşlar kaç gün gecikmeniz oldu sizin?
ERTESİ GÜN HAPI ÜSTÜNE HAMİLE KALDIM
Ben hapı 11 saat sonra felan içtim 1 gün var kuzum aramızda bakalım sana doktor tarın ne dicek
HAMİLEMİSİNİZ ÖGRENDİNİZ Mİ

Yok benim adetim geçmedi daha yanlış anladınız :) hapı kullanmamım üstünden 11 gün geçti
Yok hayır doğru anladım demek istediğim siz hesaplayın 30 ve 34. Günü o günden sonrada 10 gün geçmesini bekleyin onu demek istedim ben benim regl günümden 9 gün geç gelmişti onu demek istedim

Yok hayır doğru anladım demek istediğim siz hesaplayın 30 ve 34. Günü o günden sonrada 10 gün geçmesini bekleyin onu demek istedim ben benim regl günümden 9 gün geç gelmişti onu demek istedim
Kusura bakmayın :) teşekkür ederim umarım adet olurum en kısa zamanda

:KK17:
Geçmedi, 10 gün kadar var ama dediğim gibi adetim hep 30-34 gün arası oluyor yani aa yarın adet olucam diyemiyorum, o zaman ben 10 gün sonra test yapayım adet olmazsam
Aynen erken gevelik testi yap arkadaşım varsa onda muhakkak çıkar ilaç içince ara kanama yaptımı sende

X