Aile Planlaması Pretervatif yırtılması🙈🙈🙈

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

melikli23

HİÇ AYIRMA RABBİM BİZİ...
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2012
3.336
1.522
Arkadaşlar ayın 2 sinde adet oldum 6 sında bitti ayın 10.da iliskiye girdiğimde iş bittikten sonra bi gördük ki pretervatif yırtılmıs 10 saat sonra ertes 72 diye bi ertesi gün hapı içtim hapı içtikten 4 gün sonra ilk kahverengi daha sonra koyu kırmızı ve yoğun çok koyu bi kanamam oldu 3 gün sürdü ve bitti ilaçtanmıdır psikolojik mi bilmiyorum ama çok midem yanıyo bugün ilk kez gözüm karardı belimdede hep bi sızlama var adetim 32 günde bi oluyo yani kasımın 2 si gibi adet olmam gerek ama vajinamda hep bi ıslaklık istiyorum akıntım aşırı derece arttı ertesi gün hapları akıntıyı arttırır mı? Vede adetime kaç gün kala idrar testi yapsam belli olur hamilemiyim ki diye düsünmeden edemiyorum bi yandanda ilaç kanama yaptı ilk 10 saat içinde de ilacı aldım yoktur öyle bişey diyorum ertesi günü hapı kullanan arkadaşlar bana bi yardımcı olun lütfen🙄🙄🙄🙄🙄

Yani yarın kan versen çıkar diyosun ama isten izin alamam yarın cumartesi idrar testi yapsam nasıl olur?
Acilden kan ver, ben öyle yaptım. 1 saat sonra da sonucu aldım. Benimki de hafta sonuna denk gelmişti. Hem acildekiler daha ilgili bence. Şüpheleniyorum dersin sorun olmaz.

Ayyy neden ki kanama olması mı normal değil y9ksa gebelik mi olabilir ben ilk kez ertesi gün hapı içtim hic bir bilgim yok bu konuda

Bence içinizin rahat etmesi ve kesin emin olabilmek için doktora gidin. Herkeste aynı olmayabiliyor tabi, haptan kaynaklı bir kanama da olabilir ama ihmal etmemek lazım.

Haptan sonra kanama olmuş, korkmayın gebelik yoktur.
Aynı durum başıma geldi ama kanama olmadı, hiçbir değişiklik yapmadı vücuduma ve çocuğum oldu:)
Benim 2 evladım var ve suan için 3. Yü düşünmüyodum ama olursada asla aldırmam bende yan etki yapmış sanırım kanama 3 gün yoğun bi sekilde ilaçtan 4 gün sonra hemde mide yanması sürekli bi akıntı sık idrara çıkma yada benimki psikolojik pazar idrar resti yapsam çıkar mı ki?

Acilden kan ver, ben öyle yaptım. 1 saat sonra da sonucu aldım. Benimki de hafta sonuna denk gelmişti. Hem acildekiler daha ilgili bence. Şüpheleniyorum dersin sorun olmaz.
Rabbim bebeğinizi kucağına almayı nasip etsin inşallah sizce hamile olma ihtimalim var mı kanamaya ve hapa rağmen?

Bence içinizin rahat etmesi ve kesin emin olabilmek için doktora gidin. Herkeste aynı olmayabiliyor tabi, haptan kaynaklı bir kanama da olabilir ama ihmal etmemek lazım.
Cumartesi ozele gitsem edetime 7 gün kalmıs olur çikar mı ki yoksa biraz daha sabredeyim mi?

Benim 9 gün kala belli oldu. Bana hemşire 2 ve üstü çıkarsa yükseleceğinden emin ol 5ten sonrası gebelik diye kabul edilir dedi.
Sabah bi ilk idrar ile evde rest yapıp cumarteside kan vereyim o zaman normalde cok akıntısı olan biri değilim ama buğün öyle yogun geldiki adet oldum sanıp lavobaya gittim ama beni ilk hamileliklerimde sicak basardı şuan çok üşüyorum ayy sonucu çok merak ediyorum

Sabah bi ilk idrar ile evde rest yapıp cumarteside kan vereyim o zaman normalde cok akıntısı olan biri değilim ama buğün öyle yogun geldiki adet oldum sanıp lavobaya gittim ama beni ilk hamileliklerimde sicak basardı şuan çok üşüyorum ayy sonucu çok merak ediyorum
Psikolojik gibime geliyor da. Sonucu paylaş bakalım yapınca

:KK48::KK48::KK48::KK48::KK48::KK48::hamarat::hamarat::hamarat::hamarat::hamarat::hamarat::KK50: hahaaa olabilir her ne kadar istemiyorum desemde icten ice istiyorum sanki tekrar göbüşüm şissin güzel şey hamilrlik ya tabi kocişin kalbine iner o ayrı mevzu🤪🤪🤪

Yani yarın kan versen çıkar diyosun ama isten izin alamam yarın cumartesi idrar testi yapsam nasıl olur?
Acilde kan verebilirsiniz. Kafam agriyo ama gebelik suphem var dersnz kan testi istersnz ilac kullanamiorm derseniz yaparlar.

Adetim bugün 2 gün geçti ilaçtanmıdır adeca 2 gün önce yani beklenen adet günümde test yaptım şu 5 tl olanlardan negatif çıktı acaba ultra erken hamilelik testi mi alsam yarın gidip kan mı versem?

4 gün gecikmem var şuan ama ertesi gün hapı 7 gün gecikme yapabiliyormuş 7 gün sonunda adet olmazsam kan vericem bu hapı kullanan arkadaşlar kaç gün gecikmeniz oldu sizin?

X