Presnsesime isim önerisiii 🌸

Usludeli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2018
127
52
30
Merhaba kızlar 🌸 Şuanda kızıma 28haftalık hamileyim isim konusunda eşimle hala kararsızız bir çok isim buluyoruz ama birtürlü karar veremiyoruz. İsim önerilerinizi bekliyorum şimdiden çok teşekkürler ❤️

HAFSA ;gülen , güleç ,koruyan gözeten kimse, aslan yavrusu ,demek .Hz Ömer'in kızının adı
Eşimin adı Ömer olduğu için Hafsa koyduk kızımızın adını 😀

Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin 🥰
Bizim de daha cinsiyetini belli değil ama kız olursa (Allahım ne okur kız olsun aminnn😁🥰)
Gökçe ✨️ koyacağız, Türk kızı olacak Türk ismi olsun 🥰
amin hepimizinkini inşallah :)
gökçe ismini bir arkadaşm daha önermişti bu sene baya duydum gibi :)
bu arada bende sızın gibiydim cinsiyet belli değilken içten içe hep kız istiyordum :)

amin hepimizinkini inşallah :)
gökçe ismini bir arkadaşm daha önermişti bu sene baya duydum gibi :)
bu arada bende sızın gibiydim cinsiyet belli değilken içten içe hep kız istiyordum :)
Ya özel olmassa birşey soracağım gebeliğini nasıl öğrendin anlatırmısın belirtiler vs nasıl geçti süreç 🌸

Ya özel olmassa birşey soracağım gebeliğini nasıl öğrendin anlatırmısın belirtiler vs nasıl geçti süreç 🌸
adet sancısı gibi sancılarım ve gecıkmem olmustu aynı zamanda bir kaç gündür de başım dönüyordu bunların üstüne test yaptım ilk başlarda silik çizgi çıkıyordu bir kaç gün tekrarladım sonrasında kan testi ile kesinleşti canım

Merhaba kızlar 🌸 Şuanda kızıma 28haftalık hamileyim isim konusunda eşimle hala kararsızız bir çok isim buluyoruz ama birtürlü karar veremiyoruz. İsim önerilerinizi bekliyorum şimdiden çok teşekkürler ❤️
Yazıldı mı bilmiyorum ama "Çiçek" çok hoşuma gidiyor benim. :)

Normalde Arapça kökenli hiçbir ismi istememiştim. Türk ismi koyacaktım ama, ansızın Leyla ismine vurulduk. Kızımın ismi Leyla. Belki beğenirsiniz. Eğer Leyla olmasaydı, Dora-Doğa ya da Derin olacaktı.

Ben Dora koydum benim minikom 35 günlük rabbim isimleri ile yaşatsın kuzularımızı 🌸 benim köken takıntım yoktu ama eşim çok takıntıliydi ondan çok az seçeneğim vardi
Yaz ismini severim melodi de çok tatlı bence ❤️

Normalde Arapça kökenli hiçbir ismi istememiştim. Türk ismi koyacaktım ama, ansızın Leyla ismine vurulduk. Kızımın ismi Leyla. Belki beğenirsiniz. Eğer Leyla olmasaydı, Dora-Doğa ya da Derin olacaktı.
Leyla bence eski ama güzel isimlerden :) adıyla yaşasın güzel kızınız :) bu isimler benım de çok hoşuma gidiyor ama eşim sıcak bakmıyor Dora ve Doğaya :/

Ben Dora koydum benim minikom 35 günlük rabbim isimleri ile yaşatsın kuzularımızı 🌸 benim köken takıntım yoktu ama eşim çok takıntıliydi ondan çok az seçeneğim vardi
Yaz ismini severim melodi de çok tatlı bence ❤️
Rabbim minikonuzu size bağşlasın :) Ben de Dora ismini çok seviyorum çok da hoşuma gidiyor ama benım eşimde takıntılı baya isim konusunda maalesef :/ melodi de tatlı ve değişik :)

adet sancısı gibi sancılarım ve gecıkmem olmustu aynı zamanda bir kaç gündür de başım dönüyordu bunların üstüne test yaptım ilk başlarda silik çizgi çıkıyordu bir kaç gün tekrarladım sonrasında kan testi ile kesinleşti canım
Benimde bugun adet günüm gelen giden yok sadece 1 hafatdır bel ağrım var testte çıkmadı bekliyorum bende saol anlattığın için

X