Preseed kullananlar

arkadaslar hepinize selam.. ben preseed le ilgili sorularımı size sormak istiyordum.. bugun yine regl oldum ve bu ay artık preseed kullansam mı diye dusunmeye basladım.. bazı yerlerde cok ovgusunu okudum bazı yerlerde de hicbir ise yaramadıgını ve mantar yaptıgını okudum... acaba basarı hikayesi yasamıs bir arkadastan tecrubelerini benle paylasmasını isteyebilir miyim??

tavsiye eder misiniz? bir de turkiye web sitesinden mi almak daha iyi yoksa yabancı siteden mi? cunku galiba son kullanma tarihi gecme problemleri oluyormus turk sitesinde dogru mu?

simdiden cok tesekkurler...

merhaba canım öncelikle hayırlısını versin rabbim inşallah en kısa zamanda özlemin son bulur öncelikle inanmak önemli biz preseede inandığımız için burdayız veren allah belki vesilemiz preseed olacak ...başarı hikayeleri ilk sayfalardan bu sayfaya kadar dönem dönem mevcut okumak istersen tatlım..biz tavsiye ederiz etmesek burada demirbaş gibi olmazdık derdimiz aynı derman arıyoruz inananrak..türkiyede 3 katı fiyatlar avrupa daha cazip açıkçası ...bana sorarsan devam et ama inanmak başarmanın yarısı unutma sevgilera.s

hadi inşallah canımmm tez gelsin o zaman reglinnnn

inşallah güzelim, bekşiyom işte

Durucum valla ben çok yorgunum, öyle ki başım ağrıyor, h.sonum full temizlik ve misafirle geçti hiç dinlenemedim, kafamı kaldıramıyorum, akşam da kaynanamlara gidicez:gitme:

Sen nasılsın, neler yapıyorsun?

Güzelim, araştırıp okuyunca epey süre hamile kalamayan bayanların bu ürünle hamile kaldığını okudukça birşeyler var diyorsun, ben daha önce kullandım 1-2 ay ama bana ne mantar yaptı bir şey, aksine kuruluk problemi olanlara tavsiye ederim:kedi: Ayrıca olmadık şeylerden bile medet umup yaparken, önmüzde bu kadar hamile kalan örnek de varken neden kullanmayalım ki? Bir zararı yok sonuçta. Türkiyede bildiğim kadarıyla yurtdışından 3 kat daha pahalı.

mantar mi yapiomus, hic duymamistim.

bende kullandim 3 ay bisey olmadi. insallah da olmaz. ama bu kadar hamile varken örnek olarak neden denemeyesin ki, vesilen odur belki... neler denemedik valla, bu yanlarinda solda sifir kalir

valla canım bir uykum var bir uykum var sorma yıkılıyorum yatamıyorum sabaha kadar uyuyamadım bir sivrisinek yüzünden fisfisfis

mantar mi yapiomus, hic duymamistim.

bende kullandim 3 ay bisey olmadi. insallah da olmaz. ama bu kadar hamile varken örnek olarak neden denemeyesin ki, vesilen odur belki... neler denemedik valla, bu yanlarinda solda sifir kalir
meyram nasılsın canım :) o mantar zaten varmıştır o arkadaşta açığa çıkmıştır biletide preseede kesmiştir canım kaydirigubbakcemile3

Durucum valla sineklere ben de kılım, akşam yatmadan önce yatak odasını güzelce ilaçlıyoruz, soora ilaçları açmadan odayı havalndırıyoruz ve sinek kovucu losyonumuzu sürüp yatıyoruz :)

sorma canım ya yazın sinekler kışın soğuk nedir bu halimiz ...e daha daha nasılsınız benim kafa allak bullak bu aralar kızlar..
Dr. gittim hiç hesapta olmayan bir dejenere myom çıktı rahimde sağ tüp çıkışına yakın 4.5 cm,yinede hormaonlar için kan aldı iyi bir dr.a benziyor tam bir saat kaldım çıkarkende sordu sormak istediğin birşey varsa çekinmeden sorabilirsin diye..he birde rahim filmi çekelim dedi bu gün yarın arar herhalde :uhm:

cektir canim rahim filmini, korkma sakin. ama belli günleri var yani döllneme olmamis olmasi lazim cektirmek icin. yani yumurtlama tarihinden önce. hani eger tutmussa ( nerde bizde o sans) bisey olmasin diye.

bu arada canim özelime bisey gelmedi :sm_confused:

anjelic seni baska topiklerde gördüm:) yoksa poleni mi deniycen? bence dene. orda 17 tane hamile var:)

anjelic seni baska topiklerde gördüm:) yoksa poleni mi deniycen? bence dene. orda 17 tane hamile var:)

hangi topikmiş o :uhm:

Kıssss meyra senden de bi şi kaçmıyo anacımkaydirigubbakcemile3 Yaaaf kür mür deyince merak ettim, araştırmadık yapmadık kür mü kaldı, ben onu çoook önceleri uyguluyordum bacım beee, bal, polen, arı sütü klasik zaten, nasip olmadı ama:1no2: Şincik hasta olayım bir arada bal tarçın çörekotu karışımım var ondan yiycem, bir de şu incir mevsimi bir gelse de incir yemeye başlasakcokacimcoook

Durucum kist olayına canın sıkılmasın ilaçla gidiyor, rahim filminde ne var kuşum birkaç dakikalık iş, anlamazsın bilem, güzel haberler getirirsin bize inşallah.:lepi:

Kıslar yaa ben nefeksiyondan korkuyorum biraz, sağ kasığım batıyor gibi ağrıyor, bir de dün ve bugün akıntım olmuş hafif pembe kanla karışık ama kokulu diil, kaşıntı yok, enfeksiyon olabilir mi?

hangi topikmiş o :uhm:

arnavut güzelinin topigi durucum, orda gördüm anjelic i

canim benden kacmazzzzz :)))))

insallah enfeksiyon degildir. bak aklima ne geldi, vi-sense test kiti varmis, akintidan hemen belli oluomus bi yap istersen fiyatida 10 lira miydi neydi. kk da görmüstüm

acarsın vallakaydirigubbakcemile5 Nerden alınıyormuş acaba, bi bakiim, olmasa doktora gidicem yaaa:çok üzgünüm:

canim bilmiyorumki ama basligi vardi vi-sense test kiti tr de diye. normal ped gibi camasirina koyuyormussun, rengi mavi oluomus yesil oluomus filan. her rengin bi anlami var tabii. eczanelerde varmis sanirim.

Arkadaşlaaarrr,
İnanamıyorum ya,her konuda araştırma yapan,okuyan ben böyle birşeyin varlığından bihaberim.İnanın ilk defa gözüme çarptı.Bana lutfen bu ilacı nerden alacağımı,nasıl temin edeceğimi,ortalama fiyatını lutfen söyleyebilirmisiniz?Sayfalar o kadar cokki gercekten okuyamadım:))
gercekten spermlere zararı yok değil mi?Ben birazda stresten cok zor ilişkiye giriyorum zaten.kuruluktan tahriş oluyor hatta(

not:Birde ben orijinal olanını soruyorum arkadaslar.Taklit,çinmalı alıp fayda yerine zarar görmek istemediğimden,gercek olanı nerden bulurum..

ben sana özelden mesaj attim canim:) al ve kullan insallah hepimize yarari olur.

kizlar kibele yok kac gündür. yoksa dogum yaptimi bilen varmi? geldimi yoksa eda sultannn:sm_cool:

duyguby hikayenide paylasirsan bizimle daha güzel olur.
kulube hodgeldin
sevgiler.

Son düzenleme:
duyguby hikayenide paylasirsan bizimle daha güzel olur.
kulube hodgeldin
sevgiler.

canım benim,
öncelikle yakın ilgin için çok tesekkur ederim.Özel mesajını da gördum,çok mutlu ettin beni.Aslında bir hikayem varmı bilemiyorum.Hatta burada yıllardır bebek hasreti ceken arkadaslar varken utanıyorum bebek umutlarım için( ben 4 senedir evliyim.Ama bebek için kendimi yeni hazır hissediyorum.Psikolojik birtakım sorunlar vardı,kendime guvenemedim.subat sonu mart bası korunmayı bıraktık.Ben bu kadar zor olduğunu bilmiyordum.Korunmadan lişkiye girince mutlaka hamile halınıyor biliyordum.Yasımda 31 oldu,şimdi aldı mı beni bir telaş.baskılarda arrtı ailede bebek hakkında.cok strese girdim.baska sey dusunemiyorum.Sanki bir problem var gibime geliyor.Hayırlısı olsun diyorum.Preseedi yeni duydum.ilişkiye girerkende cok zorlanıyorum baskı ve stresten.Umarım faydalı olur.Allah herkse nasip etsin dilediğini inşallah.
işte kızzlar,erken biliyorum endişeler için ama anlayın beni noolurr mafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…