Preseed jel kullanıp hamile kalanlar

hmm sorununuz sadece polip mi
bildiğim kadarı ile polip yerine göre engel olabiliyor
yerini tutunmanın gerçekleştiği bi bölgedeyse engelliyormuş
doktorunuz nerede olduğunu söyledimi
Nerede olduğunu ultarason da göremiyorlar histeroskopi yapmak gerekiyormuş onun için poliple de hamile kalan var ama düşük ihtimali de var işte bende aldırmaya karar verdim doktor bekle diyor ben beklemek istemiyorum zaten evleneli 2 yıl oldu

Bence hamilelik düşünmeye başladığınız an sigarayı bırakmak gerekiyor
bana yazmak istedin :)

evet haklısın
bu arada bence polip i aldır
hangi bölgede olursa olsun neden risk alasın ki
aldır gitsin hem bak başka sorunda yokmuş

bana yazmak istedin :)

evet haklısın
bu arada bence polip i aldır
hangi bölgede olursa olsun neden risk alasın ki
aldır gitsin hem bak başka sorunda yokmuş
Evet çok şükür yok riskle birlikte hamile kalmayı beklemek aşırı stresli, sizin sperm sorunu mu var

Ben denedim.esimde problem vardı düzenli kullandı ve ilk ay sonuç aldık herkese tavsiye ederim
evet tam sorun neydi
ve hangi paket önerildi
lütfen bizimle de paylaş
Maşallah Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin Amin.

yok ben denemedim hiç bir kaç kez sayfasına baktım ama doktorun tavırları bana itici geldi nedense
inandırıcı bulmadım malesef.
yaşınız kaçtı hiç tüp denediniz mi ?
Banada itici gelmişti yalan değil yapmacık gülümsemeler inandırıcı gelmeyen konuşmalar ama bir umut diyosun işte birde onunla ilgili yorumlara bakınca bu yöntemle çok hamile olan olduğunu öğrenince denemek istedim ama dediğim gibi düzenli kullanım olmadı.tup bebek denedim 3 kere ama tutmadı 39 yaşındayım yaşta ilerledi

bnde bu ay esıme fodega,panacea aldım kullanıyor bıtmek uzere, kendımede adendo aldm..
bırde onnu deneyelım dedık :)
Kullananlardan çok olumlu sonuçlar okudum kaç kere tüp bebek deneyip başarısız olanların hamile oldukları.siz ne kadardır kullanıyorsunuz ilaçları.sizdeki sorun neydi

Kullananlardan çok olumlu sonuçlar okudum kaç kere tüp bebek deneyip başarısız olanların hamile oldukları.siz ne kadardır kullanıyorsunuz ilaçları.sizdeki sorun neydi

burda canım sorduğun arkadaşın problemlerine verdiği cevap

Canım yeni kullanmaya başladık bizde.
Bir ay oldu..
Eşimin sperm sorunu vardı sayı ve hız geçen sene..
Onu çözdük bir dis gebelik geçirdim üç ay önce

Merhaba nasıl bulacağız ben arattım bu ismi çıkmıyor trendyolda

evet tam sorun neydi
ve hangi paket önerildi
lütfen bizimle de paylaş
Maşallah Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin Amin.
Allah razı olsun amin ecmai.
Sperm hareketliligi azdı eşimin ama spermi vardı hızı problemliydi mfk women Man plus kullandık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…