Prensesimle Artık Evimizdeyiz...

Cullen

̶Ç̶i̶z̶G̶i̶ ̶Ç&
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2007
2.647
7
canlarım hepinizin duaları cok iyi geldi hepinize tek tek dua ettim bende tabi coksekeriremsu
herşey süper giderken milettin nazarına geldim sormayın sezeryana normalde 2 gün yatış ama ben dogumdan ertesi sabahı hastaneden cıktım doktor baktı ben hastane koridorlarında yürüyorum dedim sıkıldım evime gitmek istiyorum gazım ve tuvaletimide yapınca cıktım gelelim hikayemize...

Bildiginiz gibi cuma günü muanem vardı nst gittim kızım gayet iyidi ama bide ultrasonda ne görelim suyu hic yok sayılır risk faktörü vardı ve birgün dahi kalamaz dedi şok olmuştum sabah kahvaltı yaptıgım icin saat 3de hemen alalım dedi tabi ben şok yanımda kimsede yok dr beye nolur beni sakinleştirin gercekten falan filan derken dogumhaneye yolladı beni ebe catıma baktı tabi ben o şokla heme cıkardım yattım catala actım bacagımı lap diye soktu kadın ve canım yandı bide demezmi sen normal dogum yapamazsın catın cok dar doguramazsın.. bu onay ebeden gelince doktorda eşini ara bildir dedi eşimi aradım kızın geliyor dedim oda tamam dedi allahım birisi paylaşmalıydı benimle korkumu heycanımı sadece tammamı dedim eşime neyse eve gittim saat 1de hastanede olmamız lazımdı evimi bir hışımla nasıl topladım bilseniz ve cantamıda aldım eşimi bekledim kaynanam kayınpeder eşim görümcem hastanedeydik bide ne olsun hic oda yokk..
cıldırıcaktım coklu odalara yatmak istemiyorum dedim ama mecvurdum neyse 2 kişilik odaya alındım kimse yoktu ve arada cam paravan vardı görünmüyodu ben cam tarafını kaptım tabi..:roflol:
sonra hemşire geldi sondayı taktı tek kelimeyle igrenc bişi ama dayanılmıycak gibi degil ama cok yandı oram.. lavman yapıldı oda igrencti tuvaletten kalkamadım
sonra yattım ve beklemeye başladım sedye geldi ve şok bir vaziyette sedyeye gectim sarıp sarmaladılar beni ve dogumhane yolu gözüktü eşim babam herkez orda dogumhane kapısında el saladılar bana bende onlara kapı kapandı..
ve ben dogumhanenin soguk nefesini hissetim karmakarşıktım doktorumu gördüm hazırmısın dedi bilmiyorum dedim ve 3 serum takıldı karnıma buz gibi bir ilac sürüldü hem soguktu dogumhane hemde ilac titriyordum arkasından elimin üstünden bişi kestiler gibi hissetim meger serum icin igne gecirilmiş önüme örtü geldi gözlerim tavanda napıcagımı bilemiyorum doktor şakalaşıyor kesmeye başlayalım falan :1rolleyes:
sonra bayan aneztezi uzmanı gelip bana iyi uykular dedi elimden bir igne yaparak ve maskenin bana yaklaştıgını gördüm son bir nefes ve herşey bitti hic bişi hatırlamıyorum..

bir ara uyandım işkence gibiydi aneztesinin etkisi üzerimde kendime gelemiyordum ve karnım cok acıyordu gözlerim bugulu göremiyordum bir süre dogumhanede kalmışım herkez dışarda telaşlanmış uyanamamışım uyanmadıgım icinde cıkaramamışlar odama alındım yalvarıyordum ne olur ya uyutun yada sakinleştiric yapın diye deli gibi aglıyordum herkez bişeyle diyor ama duymuyorum kesinlikle bir ara eşimin elimi tutarken fırlıyarak cıkışını hatırlıyorum dışarı cok feci derecede aglıyordu ic ceke ceke ve kaynanam kayınpeder görümcem hepsi aglamış o halimi görenler yani tek kelimeyle berbatmışım..
elim benim babam tutuyordu bişiler anlatıyordu ama duymuyordum görmüyordum kızımın resimlerini götermeye calışıyorlardı aynı benmiş ama acıdan onu bile düşünemiyordum..
yavaş yavaş sakinleştiriciler işe yaradı ve kendime gelmeye başladım..
allahım yüzüme biri sürtünüyor gözlerimi bir actım kızım yüzümü emicek gibi miss gibi kokusu burnumda hemşire hanım öptürdü ve emzirme işlemine gectik ama oda ne gögüs uclarım yok gitmiş :kızgın: zorla zorla emzirmeye calıştım ama olmuyordu allahtan o silikon uc vardı ve kızımı bir müddet onunla emzirdim aslında fazla bişi hatırlıyamıyorum fazla sütüm olmadıgından kızım sürekli yarım saate bir uyanıp aglıyor emmek istiyordu annem kalktı hep sagolsun ugraştı canım şuandada icerde uyuyor kızımla ve ben hala 2 gündür uykusuzum :bbo: büyük tuvaletimi yapamıyordum işkence gibiydi iki fitil bide krec gibi su ictim kalcadan igneler gaz cıkarmak icin falan filan sabaha etkisini gösterdi ve ishal olup cıkardım şuanda ishalim ama zorla yaptım eve geldim karnım şişti cünkü tuvalete cıkamıyordum kaysı su falan derken ishalim şimdi rahatladım cok agladım kızlar ara sıra canım yandı gögsümden agladım neden süttüm gelmiyor gelsede bir iki damla oda cay kaşıgıyla veriyorum kızıma halada öyle yani anlıycagınız her dakikada bir ugraş arasıra sagıyorum 10 cay kaşıgı kadar süt cıkıyor buda bir saat rahat etmemiz demek oluyor
koridorda gezince doktora dedim ben gidiyim iyi tamam dedi ve cıktık ama dün gece anladım cıkmasaydım daha iyidi sanki zor gecti evde gece hastaneyi aradım süt yok cocuk aglıyor ben aglıyorum dayanamıyorum acı sancı hepsi karışık nazarada geldim ve dikişlerim agrıyor halada inş. gecer dua edin kızlar cok canım yanıyor..
eve geldik prensesim hemen evi süzdü ve deliksiz uyudu şaşırdım ama başıma gelicekler belliydi gece bize uyku yok.. öylede oldu sabahı zor ettik az önce kahvaltıyı yapıp az bişi süt verdim gene vermem lazım bekliyor kuzum annem eşim hepsi uyuyor kızımda şuan etrafına bakınıyor birazdan aglar..
anlında bir leke vardı cok korktum ilk gördügümde dogum lekesi kalıcımı dedim hemen allahtan degilmiş beni ikna etmek icin diger dogan bebekleri gösterdiler onlardada vardısırnaşık şey
valla bizimde böyle hikayemiz kızlar karnımı sarıcam bugün sürekli duşa giriyorum banyo icin özel pansuman yapıldı onun sayesinde ama ne biliyim normal dogum nasıl olurdu ama sezeryan berbatmış yattıgım yerden yardımsız kalkamıyorum ayaga kalktıgımda can acısıyla zor dogruluyorum wcye gitmek agrı dert kanı sorarsanız yok denicek kadar az geliyor belki cok gelse pis kanlar aksa rahatlıycam yani şöyle diyim günlük pedler koysamda olucak yani ama tabi tedbir elden bırakmıyorum orkid gece takıyorum birgün kalıyor hic cıkarmadan..
5 gün bunları yaşıcam dakika başı kaşılla süt vericem yavrum nasılda aranıyor ama yok işte 5gün mama veremezmişiz 5gün sonra muanemiz var inş. ozaman kadar sarılık olmaz az azda olsa vermeye calışıyorum sonra mamaya gecicez cünkü böyle olmuyor kızlar cok zor..

annelikmi hele o cok zor agladıgında gögsüm sızlıyor onunla birlikte bende aglıyorum el kadar bişi miss gibi kokuyor kucagımda kokumu aldıgında uyuyor ama şimdi yatagında uyuyor tabi..tek kelimeyle melek coksekeriremsu
ama cok zormuş sabırsızdım yaa hani hic sabırsız olmaya gerek yok kızlar icerde ne kadar kalsa okadar iyi annelik faktörü girince olaya tamamen unutun eski hayatınızı ben unuttum bile neyse cıkmam lazım biraz yürüyimde iyi gelsin sonra gene süt sagıcam mecvur kızım 2 kilo 930grm dogdu kızlar boyu 47 cm dogum saati 16:19 hepinizi öpüyorum dogum yapmışlarıda ayrıca kutluyorum ve allah yardımcıları olsun diyorum dogum yapıcaklarada hayırlı kolay dogumlar saglıklı bebişler diliyorum kızlar cok sık giremiycem malum sezeryan yerim cok acıyor ve kızımı sürekli süt vermek zorundayım hoşkalın tekrar fırsat buldugumda girer ve ozaman kızımın resminide eklerim..:a015:

Ve işte Dilem hanım hazır uyuyorken ekliyim dedim kızlar öptüm hepinizi..

maşallah deyinn.. :dance:

Son düzenleme:
allah Yardimcin Olur Canim Moralini Bozma Tez Zamanda Kalkarsin Ayağa Inşallah En Kisa Zamandada Sütün Gelir Emzirirsin Prensesini
Evet Annelik çok Zor Hele Bu Aralar Tek Düşündüğüm şey Bu Oldu Kesin Bende Böyle Zirlayip Durucam
Inşallah Allah Yardimcimiz Olur Prensesini Ve Seni Koca Koca öpüyorum Canim Kendine çok Iyi Bak Tabi Prensesede

tebrikler adasucummma.s.allah analı babakı büyütsün kızınıııı:1hug:
inşallah en kısa zamanda iyileşirsinnnnnn canım a.s
kızında çok tatlıymışşş:nazar::nazar:maşallahhhhh
benim yerimede kokulu kokulu öpersen sevinirimmmŞeniz

canım maşaAllah çok tatlı..Rabbim nazarlardan korusun...
Allah yavrunla birlikte . sağlıklı mutlu upuzun ömürler nasip etsin..

canım bebeğinin yaşı uzun olsun çok tatlı maşallah Allahım sağlıklı bi şekilde büyütmeni nasip etsin inşallah.. anlattıklarını okurken ağladım ama herşeye değer allahım herkeze yaşatsın bu duyguyu..

Son düzenleme:
beni nasıl ağlatın bir bilsen canım ya hala da ağlıuyorum çok tuhaf oldum sancıların geçer inşallah azcık sabırlı ol hepsi geçecek annelik zor ben hala ağlıyorum yazdıklarına bebişine de sana da maşallah kocaman hemde kendne dikkat et sütün gelir gelmeyecek diye düşünme süt olayı tamamen psikolojik sürekli emzir ve sıvı al bol bol su iç canım güzel şeyler düşün allah yardımcın olsun

ahh ne zor annelık bende dogurunca anladım canım ama muhakkak memenı sureklı vermeye calıss o emdıkce sutun olucakkk sakın brakma anne sutunu sakın.. gereke herseyı yapp ben herseyı denedım
bırde humana stıll denen bır cay var onu ıcı sutun olur.. o sana muhtacc sakn mama vermee sutun cogalıcaktr umıdını yıtırmee
cok optum uzun omurler dılerımmm

Maşallahhhh Ne şeker şey O öyle
Yazini Okurken Heyecan Yaptim Valla Sezeryan Iğrenç Diyo Tandiigim Bi çok Kişi Inş. Ben Normal Doğum Yaparim çok Korktum

tebrik edreim canım gözün aydın... allahım analı babalı büyütsün bebişinizi... darısı bizlere...

arzucum canım benim
okurken sanki anlattığın acıyı da mutluluğuda yaşadım seninle
canım arkadasım artık mis kokulu prensesine kavustun sık dişini su 1 hafta gecsin anneligin tadını doya doya yaşarsın..maşallah dileme maşallah
insallah sende en lkısa zamanda iyileşirsin cnm:asigim: :asigim: :nazar: :nazar:

arzucum birde birseyler ogrenmek istiyorum

silikon gögüs ucuyla emzirdim demissin hastaneden mi verdiler
almamız gerekir mi acaba oyle bir sey

birde, sen ilk defa mı narkoz aldın, cok zor olmus uyanman cunku??

canım ya.. Yazdıklarını bir solukta okudum. Sezeryan olayı gerçekten kötüymüş. İnşallah isteyen herkese normal doğum nasip eder. Bebişinle eşinle bir ömür boyu mutlu olman dileği ile. Kuzunu bizim yerimize bol bol kokla.

canim benim :KK43:( kiyamam sana .. insallah agrilarin cabuk gecer ve insallah sütün bir an önce cogalir..

dilem bebek cok tatli masallah minnacik .. allah anali babali büyütsün bitanem..kocaman öpüyorum seniii

arzucum gözün aydın tatlım.. sen bir tane değil dokuz tane doğurdun Dilem'i doğurmak için... Çok sabırsızlandın ama aldın işte sonunda kuzunu koynuna... hikayeni okurken ağlattın beni. acını sanki ben de yaşadım ve sevinçlerini de. inşallah sütün de gelir ve yavrunu daha rahat emzirirsin. acıların da biran önce diner inşallah... sana yavrunla beraber mutlu, sağlıklı, uzun bir ömür diliyorum... Dilem'i de kokluyorum...

daaatlu anniş gözün aydınn.allah bağışlasın meleğinizi.seni çok öpüyorum.tez vakitte toparlanırsın inşaallah.kısımısda çok şekerr.büyük resimlerinide bekliyoruz.bol bol dinlen.deli gibi iş yapıyodun al sana oyuncak.oyna şimdi bol bolgamyoncuiremsu

canım 9 ay boyunca oflayıp puflayıp sabırsızlıkla bekledik yavruları ama çekilen herşeye değiyormuş ...Dünyada bunun üzerine güzel bir duygu yok...Allah analı babalıbüyütsün darısı tüm bekleyen hamişlerin başına...biz saldık sırayı srosede doğum yapmış hadi kızlar sıra sizde:nazar:

cnm büyük geçmiş olsun çok şükür sende kurtuldun darısı bizlerin başına allah nazarladan korusun :nazar:a.s.

X