Prensesimin ismi nasıl?

Ben kızım için ada ismini düşünmüştüm.Ama bizim büyükler bile dalga geçti ağda yı anımsattığı için,şimdilik duru düşünüyorum ondan da çok var ama başka isim bulamadım.Öykü de güzel bi isim bence onu da düşünmüştüm.Ailede oylama yaptım en çok duru yu beğendikleri için ağırlık onda.
Bi de dalga geçmeye bakarsan her ismin dalga geçilcek bi yanı var arkadaşlar.

Arkadaşlar Tusem nasıl bir isim sizce ben çok beğendim.Anlamı da cennette esen ılık rüzgarmış.Kızıma koymayı düşünüyorum.Sizin fikriniz?..

yada şu 8 isimden biri

*** doğa
*** ada
*** berrak
*** ipek
*** masal
***derin
***balım
***hayat

yada

derin ada
doğa ada
naz berrak
berrak naz
berrak ada
adasu
berrak hayat
ada masal

ilerde bir gün Allah nasip eder de bir çocuğum olursa
ben bunlar içerisinden bir tercih yapmam açıkcası

içlerinden sadece "ipek" olabilir diyorum

bir öneri: balım ve masal isimlerini koymanız
çocuğunuz için ilerde sorun oluşturabilir
iyi düşünün derim..:)

Balım ismi kötü bir seçim olurdu herhalde.

-buyrun Balım hanım
-naber Balım? nasılsın -tatlicadiarzu-

zevkler ve renkler tartışılmaz tabii ama birinin bana (hele de sevmediğim biriyse) "Balım" diye hitap etmesini hiç istemezdim.

çift isme her zaman karşıyım bunun zorluğunu çekemeyen bilemez şekerim
sınavlarda uzun süren kodlamalarr;kullanmadığınız isminizi özellikle kullanan hocalar ..ve daha nelerr neler.......

Göbek isim konmasına bende sinir oluyordum ama ismini sevmeyen biri için ikinci isim alternatif olabilir .Ayrıca nufüs kağıdın da yazmak zorunda değil kulağına okunsun yeter:))Hem biliyorsundur bazı kimseler abuk sabuk isim koyuyorlar çocuklara ..İlerde bundan rahatsız olursa adı kurtarır belki:))

Yaa şu DERİN ismini nasıl beğenirler anlamamm ..ne kadar derin düşmeden anlayamazsın hiçbir espirisi yok.... aksine döndü, satılık gibi isimleri hatırlatıyor .

bence ipek ve masal daha hoş geliyo kulağa.. bi gün bi kızım olursa ismini zümra koymayı düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…