predictr early

Larensa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2012
1.394
707
kızlar adetımın ılk gunu 7 eylul bugun ayın 30 u adetıme bugunu sayarsak 5 gun var bu sabah ılk ıdrarla predıktor eary yaptım bembeyaz kaynana suratlı bı sonuc cıktı sıfır... ama benım normalde gogsum acımaz adet olacagımda sımdı acıyo ve uykum var 2 gundur sıgara ıcmıyorum 2 haftadır hıc onu suphesınde bıle basardım ıstıyorum bebek..sızce bu testın sonucu dogru mu erken mı nolur bısey dıyın

Canım bu preduktorlere hiç güvenme. Ben ucuz testlerde yaptığımda hep silik çıkıyordu preduktorle yaptım 3 tane aldım hepsinde de dediğin gibi bembeyaz çıktı. Bir de adetimden 3 gun önce çıktı bu silik çizgiler . Bence kan testi yaptır hemen çıkar sonuc

Adetine daha 5 gun var bukdr heycanlanma derim ben predictorle 3 kere yaptm pozitif ama kanda negatif cikti bugün gecikmenin 29. Gunu yarn ki kan testmde de cikmazsa adet söktürücü verdi doktor gunun geçtikten snra test yaptir bukdr erken strese girme derim

canım benim 4 gün var bugün gün içerisinde yaptım sonuç silik çizgi çıktı. aynı marka testi yarın sabah yine ilk idrarla yapıcam. sonuçtan seni de haberdar ederim. gerçi kan testi için herhalukarda adetimin gecikmesini bekliyeceğim :)

Eklentiler

• IMG_2586.JPG
    1,8 MB · Görüntüleme: 81
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…