Pozitif İdrar Testi Örnekleri

mavilila çok sevindim :) tebrik ederim darısı bizlerin başına
adetin gecikmişmiydi kaçıncı gün yaptın acaba testini
belirtilerin varmıydı
ay çok soru sordum

Canım 15 Ağustos regl günümdü dün yaptım testi silik çizgi.Bugün yine yaptım aynı.Burada okuduklarıma göre hatalıda olabiliyormuş.Bekliycem 1,2 gün daha.Belirti olarak adet belirtilerim var.Halada belim ağrıyor.İnşaallah hamileyimdir.

tebrik ederim mavilila bende yeni hamişim bende gecikmenin 5.günü yapmıştım testimi çok belirgindi ozaman belirtilerin varmı peki canım benim çok olmuştu

tebrik ederim mavilila bende yeni hamişim bende gecikmenin 5.günü yapmıştım testimi çok belirgindi ozaman belirtilerin varmı peki canım benim çok olmuştu

Çok belirgin hamilelik belirtisi yok.Gögüslerim şiş arada sızı gibi birşeyler oluyor sadece.Hamileyim diyemiyorum daha birşey hissetmiyorum ve kan testi yaptırmadım daha.Bide şimdiden korkmaya başladım acaba kimyasal gebelik dış gebelik gibi bişeyler olurmu diye.:bbo:

suan elimde dün yaptigim idrar testim var..
hicbisey cikmadi diye öylece yerinde birakmistim.az önce baktim ilk fotografim 4.testiyle ayni..
yani ancak yakindan bakilinca incecik silik bi cizgi var.
yada ben mi öyle öyle görmek istiyorum ki..üff üffffff kafam cok karisik yaa mafoldumben

CUCUM HADİ İNŞALLAH CANIM YA
KAN TESTİ YAPTIRSANA DR GİDENE KADAR NASIL BEKLİYCEN

ayyyyyyyyyyyyyyyyy cucummmm haftayı kim bekliyecek. kan testi yaptır ya. silik bile çıksa vardır. diğer zamanlar niye çıkmıyo silik çizgi

canımmmm adet günüm yarın yaptım ve çizgi hemen çıktı bu sefer yinede bugün kanda aldırıcam galiba hamileyiimmm zemuszemus

iyi geceler kızlar bişey sorcam size benim adetime daha 6gün var evde idrar testi yaptım 15 20 dakika sonra silik ikinci çizgide çıktı ama testin üzerinde 5dakika bekleyin yazıyorki benim ikinci çizgi 15 20 dakika sonra çıktı acaba hamilemiyim hiç böyle bişey yaşayan oldumu aranızda

arkadaşlar bugün adetimin 25.günü. 17 ağustosta ovulasyon testim pozitif çıkmıştı.cuma gününden beri kahverengi lekenmem vardı.şüphelenip bugün test yaptım.2 dk içinde içinci çizgi orta belirginlikte çıktı. sevinemedim bile.kahverengi akıntı halen devam ediyor. yoksa yerleşemiyormu acaba (

Bence hamişssinn.Bal dedi dersin:dance::hooray:

Canım hamilesin tebrikler kahve rengi akıntıyı sakın dert etme
Herkesde olabiliyor ve normalmiş
hamileliğinin tadını çıkar bence :)

yerleşme kanaması olabilir. ki inş. öyledir.Rabbim tamamına erdirsinnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…