Pozitif İdrar Testi Örnekleri

merhabalar.bakıyorum da burada baya hamile bayan var. topiklerde buna rastlamak zor.:)
arkadaşlar ben de tedaviyle hamile kalmaya çalışanlardanım. uzun uzun anlatmaktan sıkılıyorum artık. sadece 6 aydır hamile kalmaya çalışıyorum ama bayağı deneyim kazandım. bir düşük bile yaşadım bu arada. neyse bu ay puregon denedik. 1 temmuzsa yumurta çatladı. bugün 16 temmuz. geçen hamileliğimde çok acele etmiştim. şimdi iş kesinleşmeden kendimi yormak istemiyorum. siz de bilirsiniz sürekli vücudumuzu dinlemeye çalışmak bile bizi yoruyor.
bazı hamilelik belirtileri yaşıyorum tabi ama biliyorsunuz bunlar adet belitisi de olabiliyor. bir bakıyoruz ki kendimizi acayip güzel kandırmışız hamileyiz diye. benim merak ettiğim hiç hissetmediğim kadar fazla mide sıkıntısı yaşamamın bir belirti olup olamayacağı. yemek yesem de hiç yememişim gibi midemde bi kazıntı oluyor. ayrıca mide yanması ve çabuk acıkma da var. erken dönemde(adetimden birgün geçti) böyle belirtiler yaşayanlarınız oldu mu?diğer klasik durumlarla beraber bunu dabelirti olarak kabul edebilir miyim. (idrar testi yaptım 2 gün önce-negatif)

şu an topikte kimse yok ama sonra kontrol edeceğim. hamile kalmış olan arkadaşlar bana cevap verirlerse çok sevinirim.

Salı günü test yaptım silikte olsa 2. çizgi çıkmıştı.çarşmaba tekrar yaptım dahada silik çıktı.bu gün tekrar yaptım dünden daha silikti.sizce hamile değil miyim. neden böyle anlayamadım.artması gerekirken azalıyo rengin koyuluğu.

allah allah ya çok ilgünç gerçekten ama süpersin valla dıp dıp bende bu ay sonun beklliyorum alıcam hemen bir tane baalım ne olcek

bi de şöyle bişey oldu dün 1 günlük lekelenme oldu annemne söyledim üstüne görmedir dedi test yaptım belli belirsiz çizgi emin olmak için kaç gün sonra yapmam lazım bilen var mı

güzel bi çalışma olmuş aydınlatıcı
vay be çift çizgiyi görmek benim için düne kadar hayal gibiydi şimdi kıpkırmızı karşımda çok şükür..

umutla,heyecanla 2. çizgiyi görmek için bekleyenler,inşallah en kısa zamanda görürsünüz.o duyguyu çooook iyi bilirim,tam 2 yıl bekledim meleğimi,9. haftada kaybettim.şimdi yine hamileyim.
dualarım meleğini kucağına almak isteyen herkes için...sizin çizgileriniz çok daha kırmızı olsun...

Rabbim sağ selamet kucağına almanı nasip etsin,dualarım seninle,canım benim Allaha emanet ol,benimde ilk test negatif cıktı ama hala adet olmadım hadi hayırlısı

bi de şöyle bişey oldu dün 1 günlük lekelenme oldu annemne söyledim üstüne görmedir dedi test yaptım belli belirsiz çizgi emin olmak için kaç gün sonra yapmam lazım bilen var mı

iyi akşamlar canım ya bende bu ayın 11 de olmam gerekiyordu 10 bigün önce çok az bi kanama oldu ondan sonra olmadı ara ara akıntı normal pembe leke oldu bugün diğer günler hiçbişey yoktu acaba benimki nedir test yapmadım daha sen testi kaçgün sonra yaptın sabahmı yaptın akşammı?

herkese selam bende aranıza yenı katıldım benımde adetımın üzerinden 6 gun gectı sabah ılk ıdrarla test yaptım ve hafif pembe bi çizgi çıktı haftaya doktora gıdecem ınsallah butun ısteyenler aralarında bende hamişimdir:)))

Ilk sayfadaki en bastaki test adi Equate idi onla yapmistim ben adetime 4 gun kala silik bir skilde cikmisti hamileligim keske saklasaydim ama atmistim.ikizlerim var benim de.

mavilila çok sevindim :) tebrik ederim darısı bizlerin başına
adetin gecikmişmiydi kaçıncı gün yaptın acaba testini
belirtilerin varmıydı :KK70:
ay çok soru sordum

kızlar beklenen adetim 20 ağu. sabah test yaptım önce bişi çıkmadı öğlen baktığımda ikinci çizgide silik olarak vardı.bir yerde yarım saatte çıkan sonuçlar doğrudur diye okumuştum.fakat öncedende hep bekletirdim ikinci çizgi akşama kadarda beklesem çıkmazdı.şimdi ben hamilemiyim noluur bilgisi olan paylaşsın..

aysu gebelik topiğine yazdım sana cevap ama tekrar söliim gebelik sayılmaz 15 dakkadan sonra verileln sonuç doğru diil yalancı çift çizgi o gördüğün yani üzgünüm

X