Pozitif düşünceyle bebek sahibi olmak isteyenler buraya...

teşekkür ederim canım.Çok şükür Rabbim bana sağlıklı bir evlat verdi.4 aylık düşüğüm vardı kızımdan önce..Bat tarihim 13 mart az kaldı:)Samsun.Bu ay olacak gibi gelmiyor ama Allah bilir bekliyorum..
Kızımın çok sevineceğinden eminim çünkü çok istiyor kardeş annem kardeşim ne zaman gelcek diye karnıma dokunuyor kardeşim orda mı diye:)Ben de dedim ona kızım olduğunda ilk sana söyliyeceğim diyorum:)Sen de inşaallah en yakın zamanda kavuşursun bebeğine oğluşunun kardeşine:)

Eşinin de bebek istemesi çok güzel öncelikle, inşallah bu ay güzel haberler alacaksın cnm. Rabbim gönlüne göre versin. Akşama kadar evdeysen sana tavsiyem birşeylerle uğraşman. Mesela bende bir aydır evdeyim çok boş vaktim olmasa da oğlandan dolayı kalan vakitlerimde keçeden kapı süsü ne biliyim bardak süsleme felan yapıyorum şimdi de kavanoz boyamaya başladım kursa felan gidemiyorum ama videolarını izleyim uygun malzeme ile birşeyler ypmaya çalışıyorum. Zevkli oluyor hem üretkenlik hemde vakit geçirmek kafasını çok ahatlatıyor insanın. Bu trz meşgaleler edinebilirsin kendine. Hem zihnin boşalır. Bir de her sabah bir saatinizi ayırıp mutlaka plates yapmanızı tavsiye ederim. Evde her sabah yaparım ben spor salonlarına bir ton parşa ödemeye gerek yok. Hem maliyetsiz hemde dinç ypıyorinsanı ve sağlıklı yaşamda çok önemli. Şimdilik bunlar sana tavsiyelerim klıma geldikçe yardımcı olmaya çalırım cnm seve seve. [/QUOTE]

evet canım şuanda eşim çok istekli şükür..:) ah bi erken kalkabilsem çok şey yapıcamda eşim vardiyalı çalışıyo haliyle uyku düzeni bozuluyo...kursa bende gidemem burası küçük bi yer dışarı bile çıkılmıyo ya pazara yada markete çıkarsın en fazla, başka bişey yok... tavsiyelerin için çok teşekür ederim canım, o dediklerine netten bakıcam.. plateside deneyecegim bakalım... sabah eşim geldiginde yatmamaya çalışacam inş.. :) sagol canım herşey için..

Merhaba,
bende 4 yillik evliyim ilk defa bu ay korunmayi biraktik, BAT 27 MART yasimda 27.
2011 yilinda henuz 8 9 aylik evliyken bir plansiz gebeligim ve hamile oldugumu bilmememden dolayi 3 defa bas boyun bel MRina girmemin ertesinde betahcgnin durmasi vevfetusun gelismenesibden dolayi igne ile dusuk yapmistim. Sonrada bebek konusunu kapattik erteledik esimde bende istemedik belkide korktuk o yasananlar yuzunden. Artik haziriz ve istiyoruz Allahim naip edrse bu ay korunmuyoruz artik bakalim kismet. ...

ya latif

Sürekli pozitif ve negatif düşünce arasında gidip gelen güçsüz ben.. bu tipic çok iyiymiş çok sevdim inşaallah hep pozitif devam ederiz hep birlikte :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

hayırlı olsun canım benimde 3 yılım bitti bende anne olmak istiyorum tedavi sürecindeyim dua larınızı eksik etmeyim

Merhaba kızlar, bizde yaklaşık 1 yıldır bebek istiyoruz ama gelen giden yok, doktora gittim eşimdede bende de bişey yok dedi beklemedeyiz, bu ayın 17 sinde regl olmam gerekiyor bakalım beklioz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…