pozitif değil negatif değil silik değil hanımlar testime bakar mısınız

philia

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2014
287
128
34
selam hanımlar yaklaşık 1 senedir bebek için uğraşıyoruz. bu ay kasık ağrılarım 1 hafta önceden başladı. hafif mide bulantısı oluyor ara sıra. ama mide bulantısını gebelik belirtisi saymıyorum bende çok oluyor :KK70: adetime 4 gün var test yaptım ama teste bi yorum getiremedim. benim testim gibi test sonucu olan var mı acaba. kan testi için daha erken adet günüm geçmedi. meraktanda ölmüyor değilim. acaba mı diye :KK70: :KK70: :KK70:

Eklentiler

• IMG_2500.JPG
    IMG_2500.JPG
    1,9 MB · Görüntüleme: 399
  • IMG_2502.JPG
    IMG_2502.JPG
    2 MB · Görüntüleme: 320
Son düzenleme:
yarın sabah ilk idrar ile tekrarlamayı düşünüyorum. ama insanın aklına takılmıyor da değil :KK61: :KK61: :KK61:

canım bence kan testi yaptır ki daha güvenilir olsun.. çünkü hamilelik ilk kanda belli oluyor ondan sonra idrarda belli oluyor..teste gelince arkadaşın dediği gibi test bozuk olabilir :KK51:

canım bence kan testi yaptır ki daha güvenilir olsun.. çünkü hamilelik ilk kanda belli oluyor ondan sonra idrarda belli oluyor..teste gelince arkadaşın dediği gibi test bozuk olabilir :KK51:

sağlık ocağı adet günü geçmeden kan almıyor. özele de 65 TL vermek istemiyorum. amaannnn beklemek sıkıcı oluyor. bende pek ihtimal vermiyorum:KK61::KK61: :KK61:

sağlık ocağı adet günü geçmeden kan almıyor. özele de 65 TL vermek istemiyorum. amaannnn beklemek sıkıcı oluyor. bende pek ihtimal vermiyorum:KK61::KK61: :KK61:

ben kan tahlili için devlet hastanesine gittim doktor bana adet tarihimi bile sormadı direkt tahlile gönderdi :KK64:evet beklemek zor ve sıkıcı oluyor.. sizin için hayırlı bir sonuç olur inşallah..

ben kan tahlili için devlet hastanesine gittim doktor bana adet tarihimi bile sormadı direkt tahlile gönderdi :KK64:evet beklemek zor ve sıkıcı oluyor.. sizin için hayırlı bir sonuç olur inşallah..
sen hamişsin. Allah sağlık sıhhatle kucağına almayı nasip etsin canım. dua edin Rabbim bizlerede bu duyguyu nasip etsin:KK19:

sen hamişsin. Allah sağlık sıhhatle kucağına almayı nasip etsin canım. dua edin Rabbim bizlerede bu duyguyu nasip etsin:KK19:

Aminn canım çok teşekkür ederim..Evet canım çok şükür rabbim nasip etti.. Rabbim sana ve isteyen herkese hayırlısıyla bebişler nasip etsin inşallah.. :KK68:

Üzgünüm ama testte birşey çıkmamış. Bu teste gebe değilsin diyebilirim.

Canım idrarda çok geç çıkar sağlam test bile boş yere üzer seni bikaç güne Devlet hastanesinin acilinde baktır. Ücretsiz ya da sağlık ocağında baktır o da ücretsiz

Hayırlısı olsun hakkınızda umarım vardır ama test bozuk olabilir. Bence adetinizi bekleyin. Benm adetim 2 gün geçmişti yine çıkmadı 4. Günde çok silik çıktı

Canım idrarda çok geç çıkar sağlam test bile boş yere üzer seni bikaç güne Devlet hastanesinin acilinde baktır. Ücretsiz ya da sağlık ocağında baktır o da ücretsiz

bugün adetim geçeli 2 gün oldu. gelen giden yok. ara sıra kasık ağrıları var olacakmışım gibi. ama o kasık ağrıları tam 8 gündür var. sabah ilk idrarla yaptım yine yok. yarında olmazsam çarşamba günü kan testi yaptıracağım. göğüslerim hafif şişti sanki olacakmışım gibi :S beklemek ne kadar zor yaaaaaa :KK22::KK61::KK61::KK61:

bugün adetim geçeli 2 gün oldu. gelen giden yok. ara sıra kasık ağrıları var olacakmışım gibi. ama o kasık ağrıları tam 8 gündür var. sabah ilk idrarla yaptım yine yok. yarında olmazsam çarşamba günü kan testi yaptıracağım. göğüslerim hafif şişti sanki olacakmışım gibi :S beklemek ne kadar zor yaaaaaa :KK22::KK61::KK61::KK61:

Idrarda çıkmıyor maalesef hemen bazı kişilerde, ama adetin geçtiyse kanda çıkabilir bence. Bende beklemekten yanaydın, adetimin 4. Günü kana bAktırdım :)

X