pozitif bir konu açayım o zaman :) hayallerınız hedefleriniz ne hanımlar ? iş ve kariyer yönünde?

Ne güzel herkesin bir eğitim ile ilgili çabası var.sinavlar atanmak ne güzel çocuklu bayanlarda bu iştah.
Valla utandım kendimden.
ben 40 yaşındayım lisans mezunuyum.ama atanması zor bir bölüm ve bu yaştan sonra atanabilir miyim yerlesirmiyim ondan bile umudum yok.yoksq çok istiyorum bende atansam çalışsam süper olucak iki evladimla büyüdü sayılır.onlarin eğitimiyle ilgileniyorum.
En büyük hayalim iki evladiminda meslek sahibi olup sevdiği işi yapması.kimseye muhtaç olmadan kendi ayaklarının üstünde duran insna olmalari.
En çok ama.rn çok istediğim şey bu kendilerini kurtarsinlar yeter.
Diğer gönlümdeki işi geniş ferah güzel bir evimin olması.ikisi içinde çabalıyoruz Allah sağlık güç versin hayırlı ömür ve bereket versin

Ne üzerineydi kariyeriniz bende yurtdışı kovalıyorum

İş ve kariyer demiş aslında buna yönelik dilekleri yazsak bizde motive olsak :)

Eş ve anneliği hatırlatmadan. Tabi ki herşey kendimizi için olsa da, onlar İcin :)

Hayalim meze çeşitleri yapan bir dükkan açmak
Evlere servisi olmayan, şubeler açıp yayılmayan ama
Oraya gidiyorsanız kesin uğrayın denilen bir markaya dönüşmek.
Mezelerimin hepsini kendimin hazırladığı, bizzat sunup övgüleri kabul ettiğim temiz nezih bir mekan. Ama bu gerçekleşmesi cok zor bir hayal.

Kariyer olarak benim değil ama ailemin hedefi 2 yıl içinde atandım atandım. Yoksa eczane açıp kariyerimi ona göre şekillendirecegim.

Yazılım için neler yapiyorsunuz? Bu işi öğrenmek için illa ücretli kurslara mi gitmeli
Yok, ben kendim ögreniyorum. Cocuklugumdan beri bilgisayarla ve teknolojilerle icli disliyim, hobi olarak ugrasmayi seviyorum. Gamer yazilimi ugrasmak hayli fazla zor

O zaman hayalini gerçekleştirmiş biri olarak yazıyorum.Ben yıllarca özelde çalıştım.Atanmak ögretmen olmak hayalimdi bunun için baya emek harcadım.6 yildirda görevimin başındayım.severek yapıyorum çok şükür:)2 tanede minik bıcırığım var.Ev alma hayalim vardı oda hayalinden bile iyisi oldu.Eşim görevde yükselme sınavlarına emek harciyordu en sonunda oda oldu.
Sonraki hayalimiz doğudan çikip tekrar memleketimize gitmek,ve yurtdışı gezmek.insallah o günleride görürüz

Kısa vade de hayallerim.
- Part time iş bulmak(çocuklarımdan dolayı)
-dgsye hazırlanmak

Uzun vade de hayallerim
-DGS ile çalışma ekonomisi lisans bölümü tamamlamak.
-insan kaynakları alanında kurslara katılıp sertifika almak, işi iyice öğrenmek.
-insan kaynakları uzmanı olmak.
-istedigim iyi bir seviyeye gelirsem yüksek lisans yapmak.

Kısa vade de planlarım,
  • düzenli ders çalışmaya başlamak
  • kısa kısa gezilerle İstanbul'u gezmek
  • cilt bakımlarımi yapmak, düzene sokmak
  • namaza ve Kur'an okumamı düzene sokmak

Uzun vade planlarım
-aldigim 10 kgyu 6 ay içinde vermek
  • sağlıklı beslenmeyi öğrenmek
  • mini turlarla Türkiye'yi gezmek

Şuan ki hayalim araba alıp çocuklarımla gezmek,araba kullanmak...
İnşallah olur,geçen gün iki kızım arkada oturuyor arabada.Şehir dışına gitmişti eşim iş gereği.Beraber gezdik kizlarimla.Kendi kendime düşündüm,arabayı yeni kullanmaya başladığım zamanlarda büyük bir kaza atlatmistim.ölümden döndüm.iyiki tekrar cesaret etmişim..o korkuyla da yaşayabilirdim.
kadın için araba sürmek özgürlük.

Ben atanmak matanmaktan vazgeçtim artık, tek hayalim çalışmalarımın deli gibi satması, başımı kaşıyacak vaktim olmasın Bi bunu hayal ediyorum kariyer üzerine. Ahh inşallaahh

Şu an en büyük hayalim greencard çıkması. Mayısta açıklandığında şans bana gülerse gelip buraya yazacağım.

Kesinlikle ya bende çok istiyorum bi türlü kısmet olmadı inşallah bir gün olur.Allah bi daha yaşatmasın size de iyi ki vazgeçmemişsiniz

Bir şirkette avukatım. Ne ilerleme hedefim var ne kariyer planım. Günü kurtarıyorum sanırım.
29 yaşındayım evliyim çocuğum da yok. Bir tık üzüldüm şimdi bu konu hiçbir hedefim/planım olmadığını yüzüme çarptı. Sadece sağlıklı olmayı diliyorum..

Evli kadınların tekrar okumasını çok takdir ediyorum çünkü ev sorumluluğu vs varken daha zor olduğunu biliyorum çabaları daha değerli ,eşinin eline bakmamak için gösterdiği çaba da ayrı güzel. Ben de evliyim 5 buçuk senelik daha önce afyonda okuyordum ama sonra üni yarım bırakmıştım içimde kaldı hep ,adalet bölümünden yeni mezun oldum bende şu an DGS ye hazırlanıyorum hukuk için bu sene olmazsa seneye tekrar gireceğim pes etmek yok artık :) bir yandan da çalışıp bu sene Ankara üni gazetecilik kazandım kayıt yaptırdım ama orası ikinci planda benim için öncelik DGS. İnsan çabalar ise tanrı karlılığını veriyor artık buna inanıyorum ,öomçaba gösterdim inanın adaleti bitirmek için ve hiç alttan ders kalmadan iki yılda bitirdim. Yapamam edemem zor diye düşünmemek lazımmış ,bi söz vardı kader gayrete aşıktır,çok doğruymuş ,vazgeçmeyin gönlünüzce olsun

Güçlü, çocuklarımın her zaman gurur duyup güvenebileceği bir anne olmak. Ögrencilerimin büyüdüklerinde " öyle bir ögretmenim olduğu için çok sansliyim " diyebileceği bir ögretmen olmak. ❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…