pozitif bir konu açayım o zaman :) hayallerınız hedefleriniz ne hanımlar ? iş ve kariyer yönünde?

ben şuanda kamuda calisiyorum farklı bir bölüm okuyorum ve eğitim sektörüne geçmeyi hayal ediyorum. okuduğum bölümü dgs ile 4 yllığa tamamlayıp ünide öğretim görevlisi olmayı hayal ediyorum. kucuk bir cocuk ve işe baslayacak olmama rağmen okula baslamam süper bir adımdı benım ıcın. ama okul konusunda cok zorakı gıdıyorum konfor alanımdan cıkmıs olmak zorluyor. yinede kendımle gurur duyuyorum. bir an önce onlısansı bıtırıp dgs ye hazırlanma aşamasına gelmek ıstıyorum. vize haftasındayım sınavlara calısasım hıc yok cunku sureklı bolunuyorum ya cocuk durmuyor ya sureklı uyanıyor ya hastayım ya esım hasta ya evın ıslerı dağ oluyor... kendımı veremıyorum. hadi birbirimizi motive edelım :)
memurlukta başka kuruma geçiş hakkın bi defaya mahsustu.. sen şimdi öğretim görevlisi olmak istiyorsun.. üniversiteye geçiş yapabilirsin hem dgsyle iki yıl daha okumak için çalıştığı üniversiteye seçmelisin iki bi arada yürüyebilirsin senin için iyi olur:)
bende üçüncü aöfi okuyorum..sosyal hizmetleri seçtim..:)

benim hayalim..
memurum ama bi çok aktivielere girmek istiyorum..
mesela işaret dil kursu ve dikiş kursa..
üçüncü ünv okuyup yükselmek istiyorum...
VE YAPABİLİRİM

X