porselen makyajla su bazlı makyaj arasındaki fark nedir????

eminem16

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2010
44
0
merhaba bayanlar zemuszemus
porselen makyajla su bazlı makyaj arasındaki fark nedir???? ve düğünüm temmuzda olacak kınam bursada dügünüm samsunda olcak bursada ve samsunda süper bir kuaför arıorum

canım ben kuaförümü ayarladım porselen makyaj yaptırıcam inşallah güzellik uzmanı bir bayanla tesadüfen tanıştım konu açıldığında makyajını su bazlı yaptr dedi daha kalıcı oluyor dedi ayrıntıya giremedim ben de merak ediyorum farklarını

slm cnm bnmde mayısda ..ben bursada kuaför Emma ya gidicem..hatta hafta sonu provam var bayanssulusmile ..emmanın kalitesini biliyosundur ztn bursalı olarak..tabiki porselen makyaj yapılacak..zaten gelinlere normal makyaj yapmıyo emma..

ben de ölüyorum stresden nasıl olacak yolunda gidecekmi herşey uykularım kaçıyor hayırlısıyla bir atlatsaydıkk kısslarr

merhaba bayanlar,epey kafanız karışmış anlaşılan :)porselen mkyaj normal makyaja göre daha yoğun fondötenler kullnılır bu yüzden daha kalıcıdır,uzman ellerden çıkması gerekir çünkü kullanımı bilmezseniz yapay maske gibi durur.ama aslında görünümünden dolayı bu ismi almıştır böyle bir makyaj adı yok normalde.belki karşılığına tv makyajı denir.gelelim su bazlı makyajaaaa:)hangi anlamda su bazlı?aqua makyajdan bahsediyoruz sanırım.bu makyajda aklınıza sulu boya gelsin.sulu boya paletleri gibi far paletleri mevcut bunlardan kullanılır.makyaj yaparken bu palet,boy boy fırca ve bir bardak suya ihtiyacınız var ve birde bu anlamda bir profesyonele.ama piyasada bulabileceğiniz ıslatarak kullanabileceğiniz farlarda var(ıslak kuru kullanımına dikkat edin,deneyin)su bazlı derken birde su bazlı fondötenler var yağlı ciltlere özel ki sanırım kastettiğinişz bu değil.sevgiler...

make up artist
05423311227

kızlar peki kuaförler porselen makyaj için ne kadar istiyorlar. gelinbaşı hariç sadece makyaj için

kızlar peki kuaförler porselen makyaj için ne kadar istiyorlar. gelinbaşı hariç sadece makyaj için
o kuaförün kaltesine göre değişir,ama kuaförler genelde manikürcülerine makyaj yaptırır ve yapılan makyaj alalade yapılmış olup porselen makyaj diye yutturulur.bu benim bildiğim 40 liradan 500 e kadar çıkar.. bulurdelikafadulden

Son düzenleme:
cok iyi kuaforler disinda mos dan falan bahsediyorum ne kadar makyaj egitimi aliyorlarki porselen dedilkelrini gordum golden rose marka fondoten makyaj urunu kullaniyolar igrenc yani ben bir akrabamin dugununde yaptirmak istedim baktim pazar malzemeleri ben verdim estee lauder ve mac makyaj urunelrimi iyi arastirin pazar urunleri ile porselen makyaj adi altinda sacma bir sey yapilip yollamasinalr sizi :)

porselen makyaj diye adlandırılan yoğun kapatıcılığı olan kryolan supra color marka bır fondotendir.

gelın makyajı porselen olursa kalıcı olur dıye bır kural yoktur.cilt yapınız pürüzsüz ise ince bır fondoten daha kalıcı olur.parlamaz ,kusmaz,cildi yormaz. pürüzlü veya yara bere ızı varsa tabıkı kryolan supra color ihtiyacımız olur.

mrhaba eylülde evlenicem saçımı yaptıracağım kuaförüme makyajımı yaptırmayacağım.. ve hala gelin makyajımı yaptıracağım iyi yeri keşfedemedim.. antalyada yerinizz nerede?

X