Porselen makyaj için hangi ürünleri almalıyım?

hulyagrsn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2012
15
0
Kızlar temmuzda düğünüm var. 2 düğünüm olucak birincisi küçük bir ilçede olucak o yüzden makyaj malzemelerimi kendim almak istiyorum. işimi şansa bırakmamak için :) Yüzümde lekeler var bu yüzden kaliteli porselen makyaj malzemelerini almam lazım. Bilen arkadaşlar yardım ederlerse sevinirim. yağlı cilde hangi kaliteli malzemelerle gelin makyajı yapmalıyız. cevaplarınızı bekliyorum. :)

slm:) KROYOLAN SUPRA COLOR İŞİNİZİ GÖRÜR:)üzerıne ınce bır pudra tamamlar hoscakalın
:KK34:

benim düğünüm de ağustosta, akmaması için porselen makyaj yaptırmam şart mı? fondoten kullanmayan biriyim günlük hayatta ondan pek fikrim yok, akar mı porselen olmazsa?

benim düğünüm de ağustosta, akmaması için porselen makyaj yaptırmam şart mı? fondoten kullanmayan biriyim günlük hayatta ondan pek fikrim yok, akar mı porselen olmazsa?

Fondotensiz bie gelin makyajı düşünülemez ama artık porselen makyaj pek gözde değil. şuanda trend olan cildinizle aynı renk fondoten uygulayıp pürüzsüz bir ten elde etmek. profesyonel bir fondoten şart tabi tüm gün dayanması için, hafif gölgeler, takma kirpikler ve pembe bir parlatıcıyla süper bir görünüm elde edilebilir.
burada amaç konukların ne güzel makyaj değil ne güzel bir gelin demesi :))

X