Polyester peluş battaniye

mer3459

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2013
133
80
Kutusunda %100 polyester yaziyor kayinvalidem almış aralıkta olacak doğum Allahın izniyle ama polyester olması kafama karıştırıyor terletmez mi kullanılır mı onun harici iki penye battaniye iki tane çift kat müslin bir tane örme puffy bir tanede pelus battaniye yeterli mi (kıyafetin üstüne muslin yada penye battaniye ile sarıp sonra üstüne tek kat peluş battaniye atılır belki diye düşünüyorum ama eminde değilim) yardımcı olursanız sevinirim uzun oldu ama tecrubesizim kafamda çok soru işareti var

Içine penye battaniye sararsınız zaten o tenine değmez. Peluşlar gerçekten sıcak tutuyor illa ki lazım olur. Ben astronot kullandım. Tutması daha kolaydı. Küçükken penyeyle kundaklar koyardım astronotun içine büyüdükçe kalın giydirip koyardım yeterdi. Kasım sonu doğdu kızım.

Mutlaka kullanilacak yani bi sekilde Peki olanlar yeterli bi tane dha kalin battaniye alsam mı uyku tulumu filan uğraştırici gibi geliyor ama tavsiye ediyorsunuz anladigim kadariyla

Mutlaka kullanilacak yani bi sekilde Peki olanlar yeterli bi tane dha kalin battaniye alsam mı uyku tulumu filan uğraştırici gibi geliyor ama tavsiye ediyorsunuz anladigim kadariyla
Uyku tulumu değil astronot kullandım ilk 4 5 aya kadar. Daha güvenki ve pratik dışarda battaniyeye doladım üzerini açtı derdi yok. Evde de ev kaç derecd olacak nasıl olacak bilmiyorum ama peluşlar zaten kullanılmaz bebekli bi ev zaten o kadar soğuk olmaz. Kundak yaparsınız penye ile yeter iyi giydirince. Ben 40a kadar uzerine atıyodum beline kadar mohut battaniye. Sonrasında kudak çıktı direkt nohutu attım beline kadar.

Teşekkürler

Benim oğlumda Aralık doğumlu iki kat kıyafet giydirip astronot mont tarzı tulum almıştım onu giydiriyordum dışarı çıkarken üzerine peluş battaniye atıyordum birde, ilk doğduğu zamanlarda ise yine dışarı cikarken iki kat kıyafet giydirip penye kundaga ardından kalın peluş battaniyeye sariyordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…