Polip

denizadem

Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2023
42
8
34
Arkadaslar persembe gunu doktor randevum var hormonun temiz çıktı doktor rahim filmi istedi dün çektirdim sonucunu okuyorum polip varmış bu tehlikeli mi 15x7 mm en büyüğü yaziyor
Solhidrosalpinks
Sağ tubal okluzyon
Şimdi benim tüp tikalimi ameliyat mı şart bilen varsa degerlendirebilirmi

merhaba. bende kasımda hidrosalpinks ameliyatı oldum. benim mesela film çekilirken açmayı denediler. açılmadı. ameliyat oldum. eğer sıvı akışı olursa bebeğin rahime tutunmasını da engelliyor.. yani ameliyat denebilir

Tsk ederim ben ameliyat olmak istemiyorum korkuyorum acikcasi
ameliyatlar artık çok basit gerçekten. benim iki tüpümde alındı. biri 19 yaşında kist nedeniyle biri 27 yaşında yeni kapalı olduğu için ve rahime sıvı akışı olduğu için.. toplamda dört ameliyat geçirdim ama hala yaşıyorum. gerçekten rahat olun. son ameliyatım kapalı üç tane delikle yapıldı. anlamadım bile ameliyat olduğumu sıfır ağrı sızı

Hamile kalma şansın yokmu şimdi
Ben Hamile kalamadım için başvurdum sağ yumurtaligim kanser nedeniyle alındı benimde buda giderse naparim

Hamile kalma şansın yokmu şimdi
Ben Hamile kalamadım için başvurdum sağ yumurtaligim kanser nedeniyle alındı benimde buda giderse naparim
yaa öyle düşünmeyin. benimde hiç çocuğum yok. tüp bebek tedavisi görüyorum inşallah bu ay transfer olacağım. her şeyin çözümü var artık. belki doktor ameliyat demeyecek bile hemen içinizi karartmayın lütfen
ve evet doğal yolla asla çocuğum olmayacak

İnşallah seninde benimde çocuğumuz olur insanoğlu işte çocuğun olmazsa helede sıkıntı senden kaynaklı olunca kötü düşünüyor ama umudumu kaybetmiyorum rabbimin izniyle İnşallah anne olma şerefine nail olucam yinede olmazsa boynum kıldan ince allahtan gelene

hiç öyle sıkıntı bende bilmem ne diye düşünme. bunu ne sen ne ben seçtik. yapılacak hiçbir şey yok. ama dur bakalım sen git doktora daha o ne diyecek

Sen tüp bebek sürecine nasıl başladın
Doktor asistandi bana tüpün biri tıkalı diğerinden şişme var dedi önce burda polip aldır ama anestezi den dolayı haber beklicem sonra devlet hastanesi verdi tüp bebek yapan ordan görüş al dedi daha sonra yol haritası çizeriz dedi

Tam olarak bu süreç nasıl işliyor sen hangi hastanede yapiyon önericegin birsey var mı bana

Peki bebeğiniz oldu mu

etiketlemediğiniz için aylar sonra şansa gördüm bu mesajınızı. Umarım her şey yolunda gitmiştir :)

Ben hala yerimde sayıyorum özel hastanede histeroskopi oldum aradan zaman gecti cam sakuraya başladım ortada tahlilerden sonra tekrar histeroskopi istedi adet ol gel gün vericez dediler bekliyorum

Ben hala yerimde sayıyorum özel hastanede histeroskopi oldum aradan zaman gecti cam sakuraya başladım ortada tahlilerden sonra tekrar histeroskopi istedi adet ol gel gün vericez dediler bekliyorum
anladım canım ya inşallah hızlıca ilerler bundan sonrası... çam sakura da maalesef biraz yavaş ilerliyor bu süreçler

Özelde tüp bebek fiyati sormaya korkuyorum uçuk bir fiyat çıkaracaklar diye bide bazıları denemis olmamış hep paraya bakıyorlar diye soylendiler korktum bende

6 aylık hamileyim şu an. tedavim güzel sonuçlandı çok şükür. çikolata kistiydi
Masallahhh çok sevindim rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin.benjm de teki tikali teki açık tüplerin yaşım 31 aşılama 1 kere sonrasında tup bebeğe gecicem inşallah ben de güzel sonuçlar alirim ilk denemeniz demi tuttu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…