Jinekoloji Polip aldirip hamile kalan var mi

Limon01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2022
197
72
6 gün önce hsg cektirdim ve polip aldirdim hsg de tüplerimin açık olduğunu soyledi doktor ancak polipin patoloji sonuclari henüz cikmadi 2 evliyim ve içimi korku aldı hamile kalmazsam diye benzer durum yaşayan ve hamile kalan var mı ya da sonrasında tedavi alan gercekten korkuyorum bugün bi doktora gittim o da rahim mr ı istedi psikolojim bozuldu resmen

Bende de polip var ama doktor şimdilik almayalım bekleyelim dedi aslında bende beklemek istemiyorum 3 aydır deniyoruz, sizin polipi doktor kendisi mi alalım dedi

Bende de polip var ama doktor şimdilik almayalım bekleyelim dedi aslında bende beklemek istemiyorum 3 aydır deniyoruz, sizin polipi doktor kendisi mi alalım dedi
Evet doktor alalım dedi bende kistler vardi polip spermin gidiş yolunu kapatıyor olabilir dedi

Sizde peki polip adet kanamanızı falan arttırdı mı bende beklemek istemiyorum ama doktor illa bekle diyor olmazsa yeniden konuşup histeroskopi yapalım diyeceğim hem tüplere de bakılır

Sizde peki polip adet kanamanızı falan arttırdı mı bende beklemek istemiyorum ama doktor illa bekle diyor olmazsa yeniden konuşup histeroskopi yapalım diyeceğim hem tüplere de bakılır
Polip adet kanamami arttirmadi fakat adet bittikten on gün sonra azar azar yaklaşık on günlük leke gibi kanamalarim oldu yani ihmal etmeyin bir aylarca bekledik fakat bi değişiklik olmadı beklememizin sebebi de farklı farklı doktorlara gittik bazıları polip var dedi bazıları yok dedi

Benimde göründüğün bütün doktorlar evet polibe benzer görüntü var diyor en son gittiğim bekleyelim dedi ama benim de için içimi yiyor boşa geçerse zamanımız diye açıkçası öyle bir ikilemdeyim ki

İyi bir doktora görünmekte fayda var benim polip alındıktan sonra bi 10 günde patoloji sonuçlarını bekledik iyi huylu mu kötü huylu mu diye şükür temiz çıktı çok stresli bir süreç
Çok şükür iyi huylu çıkmış ne kadara yaptırdınız peki

5600tl tuttu hsg anestezi ve polip aldırma operasyonu aynı gün taburcu oldum zaten
Umarım sizin durumunuz çok daha iyidir benden ama eğer olan şey polipse aldırmayın öneririm Hangi ilde yaşıyorsunuz benim gittiğim doktor Tekirdağ Çerkezköyde idi

Umarım sizin durumunuz çok daha iyidir benden ama eğer olan şey polipse aldırmayın öneririm Hangi ilde yaşıyorsunuz benim gittiğim doktor Tekirdağ Çerkezköyde idi
Ben İzmir'de yaşıyorum açıkçası bende aldırmayı düşünüyorum çünkü psikolojik olarak da çok etkileniyorum ya polipten hamile kalamazsam ya düşük yaparsam diye doktorum da beklememi istedi ama bekleyemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…