POLİKİSTİK OVER VE BUNA BAĞLI ADET GÖREMEME

Merhaba,

Ben de sizinle aynıyım… İlaçsız asla regl olamıyorum çünkü PKO hastasıyım yani polikistik over. Göğüslerimde hafif çook hafif sızı vardı bekledim bekledim 42 gün oldu gelmedi. İlaçsız regl olamıyorum diye dr’umu aradım sen hamile değilsindir Tarlusal iç sökül gel artık tedavi ol gebelik şart sana dedi. Ben de içtim 3X1 verdi. Cuma sabah son hapı aldım. Bugün pazar sabah biraz regl olcak gibi ağrım vardı beni uyandırdı uykumdan saat sabahın 08:00’iydi hatta regl oluyorum kesin kekelendim dedim baktım tertemiz. Bundan bir önce ki ayda kendi gelmediği için tarlusal içmiştim hatta gelmeyince Allahhh dedim anne oluyorum, ama tabiiki PKO yüzünden gecikmişti. Üzülüyorum ne biliyim, keşke melek olsa içimde keşke. Hepinizin yüzü gülsün, kucağı dolsun. Allah arayan herkese “sağlıklı, mutlu, hayırlı evlatlar” nasip etsin. İçinde banada.
Duamlarımdasınız, umarım dualarınızda sizde bana yer verirsiniz.
Bir de bu işi çözen “şunu yap hiç sekmez kesin hamilesin” diyen olursa bana da haber versin yalvarırım

Clife bitkisel macun tavsiye ediyorum canım çevremde bir çok kişi pko olup faydasını gördü . ben çikolata kisti hastasıydım çok şükür banada faydası oldu çevreme herkese tavsiye ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…