POLİKİSTİK OVER VE BUNA BAĞLI ADET GÖREMEME

nzlikiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2023
84
24
29
Pko hastasıyım, zayıfım, şekerim yok, insulin direncim yok, sivilcem yok sadece ilaç içip bırakınca 2 ay kendi kendime regl oluyorum bir daha olamıyorum. Çocuk istiyorum evliyim 3-4 aydır deniyorum olmuyor. Allah için yardım edin nolur

Bende pko hastasiyim bildim bileli kendimi düzensiz oldum. Ama çocuk olmaz diye bir şey yok sadece yumurtlama donemini bilemezsin ovulasyon kullan. Ben 6 sene önce evlendim 1 sene sonra korunmayi bırakıp 6 ay sonra kendiliğinden hamile kaldım tedavisiz. Yani akisina birak olmaz diye bir şey yok.

Sizin de benim gibi ilaçsız regliniz gelmez miyid? Benim asla ilaç içmeden reglim gelmiyor. Çok korkuyorum çok

Sizin de benim gibi ilaçsız regliniz gelmez miyid
Ovulasyon testi denediniz mi hiç
ilaç içmeden reglim gelmediği için demedim. Denesem nasıl sonuç alacağım ki ilaç içmeden regl olamıyorum

Sizin de benim gibi ilaçsız regliniz gelmez miyid? Benim asla ilaç içmeden reglim gelmiyor. Çok korkuyorum çok
Yok benim hiç ilaç kullanmadım kendi haline bıraktım hep ilacsiz oluyordum bazen 3 ayda bazen 4 ayda bazen dahada uzun. Ona ragmen hamike kalmistim.

Sizin de benim gibi ilaçsız regliniz gelmez miyid

ilaç içmeden reglim gelmediği için demedim. Denesem nasıl sonuç alacağım ki ilaç içmeden regl olamıyorum
Bir arkadaşımda sizin gibi ilaç içmeden adet olamıyordu ovulasyon testi denemişti 2 ay. İkinci ayında hamile kalmıştı o yüzden sordum

Yok benim hiç ilaç kullanmadım kendi haline bıraktım hep ilacsiz oluyordum bazen 3 ayda bazen 4 ayda bazen dahada uzun. Ona ragmen hamike kalmistim.
Aa anladımm çok şükür ki yine de geliyormuş. Çok şükür ki hamile kalmışsımız. Allah hep gönlünüze göre en hayırlısını versin. Ben ilaç içmesem hiiç olmam. İlaç alana kadar regl görmem Umarım benimde sizin gibi bebeğim olur :)

Çok şükür canım banada dediler çocuğun olmaz moralimi bozduydular ama Rabbim veriyorsa veriyor her şeyin zamanı var. Daha yeni mi evlisin? Inan bana ne zaman kendi haline bırakırsan o zaman tutuyor bende öyle olmuştu stres olup beklediğim aylarda olmamıştı.. Ilk gebeliğim dediğim gibi 1 sene korunmadan sonra bıraktım 6 ay içinde tuttu şaşırmıştım. Oğlum büyüdü şimdi bende ikinciyi düşünüyorum nasipse bende ilk kez bu ay ovulasyon testlerinden deniyorum, bunda biraz aceleciyim nedense Insallah Rabbim tez zamanda sizede nasip eder Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın. Acele etme, sürekli araştırma biraz oluruna bırak belki kendiliğinden tutunur.

Amiin İNŞALLAH hepimiz mutlu , sağlılı, huzurlu ve bereketli ömür geçirelim. Canım benim eğer olursa bana da haber veerrr, duamdasın. Bir de regl düzenlemek için yaptığın bit şey var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…