Polikistik over tahlil sonuçları

Erken yap. Cnm cıkıyor 12.gün yaptım ben

Doktorum muanayene etti zaten o belirtiler vardı sadece kilom yoktu alttan muayene yapıldı ultrosonda çok bariz bir tarafım normal yumurta boyutunda diğer yanım yumurtalık kocaman be yumurtalar da kocamandı doktorum pcos a yatkınlık var tam değilsin kan testi yaptırdım ama sadece süt hormonum yüksek çıktı diğer tüm hormonlar değerinde çıktı doktorum gayet iyi dedi normal yolla hamile kalman gerekirdi dedi bide hsg çektirdim rahmimde perde vardı doğuştan rahim anamolisi oldu doktorum dursun tüp bebekte alırım onu dedi şuan böyle Doğum yapan çok insan var dedi ve ben corona girince gidemedim hamile kaldım

PCos olup hamile kalınabiliyor benm adetlerim çok düzensiz ve bazen 9ayda bir olduğum bilirim evlenmeden önce maalesef buda rahatsızlık düşük riskini çok yüksek yapıyor ve ben 1.hamileliğimi düşük yaptım 2.hamileliğim 1.5sene sonra doğal oldu oda ama gene düşük tehlikem var çok dikkat edin bunrahatsızlık bebeği sağlıklı bile olsa düşük oluyor"""

Arkadaşlar ben de pko hastasıyım bunu Bi kaç kere duydum ama doktor um kesinlikle pko nun düşük ile hiç bir alakası yok dedi size bunu doktorunuz neye dayanarak söyledi?

Aklınıza kötü şeyler getirmeyin inşallah sağ salim bebeğinizi kucağınıza alırsınız. Dikkat edin kendinize

Ben doğumdan 9 ay sonra pkos olduğumu öğrendim. Hamileliğimin en başında düşük riskim vardı. Acaba pko mu erken doğuma sebep oldu ya da düşük riskim ondan mıydı diye çok araştırdım. Hiç bir alakası yok dedi doktorlar.

Ben yeni gördüm yazdıklarınızı. Ben pko olduğumu bilmiyordum. Hemen bebek düşünmediğimiz için doğal yollarla korunuyoduk eşimle. Ve böyle korunurken hamile kalmışım. Doğumdan sonra öğrendim pkos olduğumu. Artık korunmayı bırakacağız bakalım bu sefer nasıl olacak

Aklınıza kötü şeyler getirmeyin inşallah sağ salim bebeğinizi kucağınıza alırsınız. Dikkat edin kendinize
Bende herşey nasip diyorum hamilelikte herşey olabiliyor çokta bağlanmak istemiyorum aslında bebeğe ilkinde hayaller kurduk öyle böyle de üzüntüsünü yaşadık öok sağolun allah sizede en güzelini yaşatsın

Amin inşallah. Bence hamilelikte en önemli şey stres. Ne kadar rahat ve sakin bir hamilelik geçirirsen o kadar iyi. Benim hamilelik sürecim çok stresli geçmişti. Kendi doktorum erken doğumu buna bağladı mesela

Bidahaki ay tekrar denedin mi yoksa dr ara verelim mi dedi... Benim dr izindeymis 3. Gunu gidemiycem zaten tekrar denemeyi dusunkiyorum hemen 1 ay ara vermek istiyorum .....
Bidaha denemedim ben rahim filmi cektirmeyi düşünüyorum ovü yaptm adet olmayı bekliyorum hamile olmadgımı düşünüyorum

Lh 8.6 FSH 5.24 bu sizce nasıl benim tiroid sorunum var onu düşürüyoruz şuan . Ama lh ve FSH yorumunuz dikkatimi çekti. Pco dan endişe ettim benn de

Lh 8.6 FSH 5.24 bu sizce nasıl benim tiroid sorunum var onu düşürüyoruz şuan . Ama lh ve FSH yorumunuz dikkatimi çekti. Pco dan endişe ettim benn de
Fsh zaten değişken ama güzel çıkmış rezerv için amh yaptırmalısın. Lh evet biraz yüksek ama net olarak pco denmez yumurtalıkta da izlenmesi gerekir ya da sende belirti. Tüylenme, adet gecikmesi, kilo artışı gibi bunlar da varsa denebilir

Herşeyim düzenli ve belirtim yok. Yalancı prolaktin var ben de . Bu hafta kadın doğuma gidip detaylı bilgi Alcam endokrinoloji bölümünde tedavim devam ediyor. Çok teşekkür ederim cevap için

Canım benim lh 13.50 çıktı...
sizce nedir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…