Polikistik Over olup Arete Women kullanan var mı?

bluefish12

Obsesif kişilik 🧽🫧🧹
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2021
271
188
Yaklaşık 1 aydır doktorumun tavsiyesiyle Arete Women adlı ilacı kullanıyorum günde 3 tane. Polikistik Over hastasıyım, doktorum çok faydalı olacağını söyledi. Var mı bu ilacı başka kullanan? Faydasını gören? İlacın içeriğini fotoğraf olarak ekliyorum.

Eklentiler

• 6FC59107-3FF1-49DA-9BB2-365BC62377A1.jpeg
    6FC59107-3FF1-49DA-9BB2-365BC62377A1.jpeg
    105,6 KB · Görüntüleme: 215
Buna benzer bisey kullaniyorum faydasini bi dönem görmüstüm ama ben devam etmedigim icin gebelige kadar gelmedi olay polikistik overliyim bende kesinlikle faydali inositol ve koenzimden dolayi faydali

Buna benzer bisey kullaniyorum faydasini bi dönem görmüstüm ama ben devam etmedigim icin gebelige kadar gelmedi olay polikistik overliyim bende kesinlikle faydali inositol ve koenzimden dolayi faydali
Ben şuan yumurtlama tedavisinde ek olarak kullanıyorum inşallah faydasını görürüm 🙏🏻 Teşekkür ederim yanıtın için 😍

Yaklaşık 1 aydır doktorumun tavsiyesiyle Arete Women adlı ilacı kullanıyorum günde 3 tane. Polikistik Over hastasıyım, doktorum çok faydalı olacağını söyledi. Var mı bu ilacı başka kullanan? Faydasını gören? İlacın içeriğini fotoğraf olarak ekliyorum.
Merhabalar kullandiniz mi veya kullanmaya devam ediyor musunuz ? Banada bugun onerdi de doktorum kullanip kullanmamakta kararsizim 😊

Kullandım canım. Çok faydalı bir ilaç yumurta gelişimine önemli takviyeler yapıyor
cok tesekkurler bende bugun kullanmaya basladım icerigine bakınca pcos icin faydali gibi geldi bana da 😊 herhangi bir tedavi gordunuz mu siz asilama tup bbek falan yoksa oyle vitamin olarak sadece hapi mi kullandiniz

cok tesekkurler bende bugun kullanmaya basladım icerigine bakınca pcos icin faydali gibi geldi bana da 😊 herhangi bir tedavi gordunuz mu siz asilama tup bbek falan yoksa oyle vitamin olarak sadece hapi mi kullandiniz
Pkos olduğum için doktorum yumurta kalitemi arttırmak adına bu ilacı önerdi. Şifa olsun inşallah. Günde 3 tane içiliyor unutmayın ☺️

X