Polikistik Over olanlar bu sorunlar sizde de var mı

Dilekr

Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2023
642
223
25
Aşırı tatlı yeme isteği ve sonrasında çok kötü baş ağrısı oluyor mu

bende pcosluyum ama bende olmuyor. ablamda oluyor o yüzden yazmak istedim. insülin direnci olabilir.

bende pcosluyum ama bende olmuyor. ablamda oluyor o yüzden yazmak istedim. insülin direnci olabilir.
Evet ya bugün o kadar tatlı şeyler yedim ki başımın sol tarafı çok kötü ağrıyor her zaman böyle oluyor yemeden duramıyorum ve artık bırakcm tatlıyı diyabete dönebilir çünkü

ablam 3 ay komple şekeri kesti ve regli düzene girdi, tüylenmesi azaldı. bi diyetisyene gidin isterseniz pcosa uygun bir diye yapın. ablam öyle yapmisti. su an o kadar tatlı isteği duymuyor şükür.

ablam 3 ay komple şekeri kesti ve regli düzene girdi, tüylenmesi azaldı. bi diyetisyene gidin isterseniz pcosa uygun bir diye yapın. ablam öyle yapmisti. su an o kadar tatlı isteği duymuyor şükür.
Tamam canım bunu dediğin iyi oldu bende bırakacağım. Adet düzensizliğim yok ama tüylenme cilt kuruluğu deri dökülmesi falan var. Birde böyle herşeyde baş ağrısı oluyor

bende de tatlı isteği çok oluyor. Tatlı yedikten sonra veya çok yemek yedikten sonra baş ağrım oluyor.
Ciltte yağlanma sorunum da var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…