polikistik over kan değerleri

DerinSu

Nirvana
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2008
20.776
47
arkadaşlar merhaba.banada pkos tanısı kondu benim gibi olanların kan degerlerini ögrenmek istiyorum.LH,FSH ve PROLAKTİN

haha bende kimse olmayınca çıktımama yine girdim iyiki girmişim
ben melek 6 aylık evliyim

bebiş istiyorum adetlerim düzenliydi ayın 7sinde olamam gerekirdii ama olmadım eşimde çok sevindi haileyim diyeee ama değilim bugün aadet oldum ama farklı hiç ağrım yokkk çok kötüü oldummm hayaller kurmuştum bütün hayallerim suya düştü benimde eşiminde

iyi yapmışsın.ya ben çoktandır üyeyim de yazışmıyordum pek.iki gündür takılıyorum ama fazla cvp vermiyorlar.ama yeni oldugum için heralde.bende ezgi 3 yıllık evliyim cnm.işte benim sorunum da bu polikistik over senin bir sorunun yoktur umarım

olsun tatlım üzülme ya.daha genciz bizde çok hayal kırıklıkları yaşadık bu konuda iki senedir.ilk bir yıl istemedik zaten.benim adetlerde düzensiz doktorda pkos dedi işte.ama ondan önce de doktora gitmiştim aynı hormon testlerini yaptı ve pkos demedi.şimdi diger doktor pkos tedavisi uyguluyor.kime inanacagımı şaşırdım anlayacagın:1no2:

yapmaya sendemi çok üzüldümm beni daha iyi anlıyorsun o zamn bizde baştan beri istedik yaş kaç senin

bilmem cvp gelmeyince canınımı sıktım dedimm.çünkü bu konular bazı insanlara çok saçma geliyor ama hayal kırıklığı işteee büyüğü küçüğü oolmuyor

bende bugün üye oldum kime yazdıysam cvp gelmedii bi sen cvp yazdın ve beni dinledin bunlar için sana teşekkür ederim

yok cnm benim bende aynı sorunu yaşıyorum emin ol,bunun ne demek oldugunu iyi biliyorum.sıkma canını herşey ALLAHTAN bir bakmışsın birgün bebişini almışsın kucagına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…