polikistik over kan değerleri

deasy yaaaasayfayı kaybettim kusura bakma yazdıklarımız nerde bilmiyorum bişe yazdınmı onuda bilmiyorum nasıl bulacam

Merhaba kizlar
üzülmeyin herşey yoluna girer..
Stres yapmayin
polikistik overde kan değerlerini sormuşsunuz...
Lh in fsh tan büyük olmasi gerekiyor....
Fsh 7 nin üstünde
lh ta 11 in üstünde olursa tedavi edilmelidir...
Ayrica pko yumurtaliklarda da inci dizisi şeklinde tespit edilir hormon sonuçlari da bunu destekliyorsa pko tanisi konulur...
Pko ver çok arkadaşimda bar....
Biri korunmayi biraktiği ilk ay hamile kaldi biri 2 yildir uğraşiyooo
allah hepinize sağlikli evlat versin en kisa sürede

beyaz melek teşekkür ederim bende melek aminnn cümlemize inşallah senin varmı çocuk

Merhaba kizlar
üzülmeyin herşey yoluna girer..
Stres yapmayin
polikistik overde kan değerlerini sormuşsunuz...
Lh in fsh tan büyük olmasi gerekiyor....
Fsh 7 nin üstünde
lh ta 11 in üstünde olursa tedavi edilmelidir...
Ayrica pko yumurtaliklarda da inci dizisi şeklinde tespit edilir hormon sonuçlari da bunu destekliyorsa pko tanisi konulur...
Pko ver çok arkadaşimda bar....
Biri korunmayi biraktiği ilk ay hamile kaldi biri 2 yildir uğraşiyooo
allah hepinize sağlikli evlat versin en kisa sürede

amin cnm sagol yazdıkların için.ben yeniyim bu sitede.benim kan degerleri de aynen senin dedigin gibi.fakat inci dizisi gibi bişy demedi doktor.yani yumurtalıkları saran birşeyler yok.kardesimin vardı ve adetide düzensizdi.pkos dendi klomenle hamile kaldı.ama benim ultrasonda temiz çıkıyor öyle bişy yok yani sadece adetim düzensiz oldugu için pkos dei.ama ilk doktorum erken menapoz riskin olabilir ilerde dedi çok üzülüyorum kime inanacagımı bilmiyorum.şimdi klomen kullanıyorum üçüncü günüm.hayırlısı ne diyim.olmazsa baska doktorada gideyim mi sence:çok üzgünüm:

ya bide bu arada yeni yazılan yazıyı görmek için sayfadan çıkıp geri gelmem gerekiyor her seferinde başka bir yolu yok mu bunun

buradayım anqelim ama birazdan çıkmam gerekiyor yemegimi hallediyim yine gelecem kısmetse.byby kızlar

tamam deasy kolay gelsiinnn bende daha akşama gidip yapacam çok yaparsan bu tarafada gönder:KK70:

doktoruna güvenmiyorsan...
Yeterince ilgilenmiyosa
değiştir canim.sonuçta paramizla gidiyorsak bize en iyi hizmeti vermek zorunda...
Ben 9 aylik evliyim.korunmayi yeni biraktim inşallah en kisa zamanda benimde bebişim olur...herşeyin hayirlisi 2 aydir korunmuyorum...
Stresten adet düzenimi bozdum
tikir tikir işleyen adetim 2 aydir düzensizleşti
hayirlisi artik

doktoruna güvenmiyorsan...
Yeterince ilgilenmiyosa
değiştir canim.sonuçta paramizla gidiyorsak bize en iyi hizmeti vermek zorunda...
Ben 9 aylik evliyim.korunmayi yeni biraktim inşallah en kisa zamanda benimde bebişim olur...herşeyin hayirlisi 2 aydir korunmuyorum...
Stresten adet düzenimi bozdum
tikir tikir işleyen adetim 2 aydir düzensizleşti
hayirlisi artik

doktoruma çok güveniyorum aslında kızken de ona gidiyordum kontrollere.özel doktor bide.kardeşimde ona gitti ona pkos dedi ve tedaviden sonra kaldı hemen.benim kafamı karıstıran bende de aynı şey olsaydı görmesi gerekirdi.demekki farklı bişy benimki.ama eşim daha sonra başka doktorada gidelim dedi.gittik ve kan degerlerimde farklı çıktı ikinci yaptırdıgımda.bişy yok dedi oda pkos varmış anlamadım yani.ya ilk doktorum dogru söylüyorsa dimi yanifisfisfis

angelim yazını yeni gördüm cnm fazla yaparım tabi yapmam mı :)gidiyorum şimdi hadi by by

X