Poğaçalar Pofidik Poğaça Resimli

ay süper görünüyor bu poğaçalar yaa
yapan herkesde becermiş.ben daha önce poğaça hiç yapmadım
ilk defa deneyecğim.umarım bende beceririm

poğaçayı dün denedim harika birşey oldu ya herkese tavsiye ederim tarifi veren arkadaşada çok teşekkür ediyorum

harika görünüyolar ellerinize sağlık.....

bende benzer bi tarifle yapıyorum böyle çok lezzetli oluyo gerçekten....yalnız bişey sorucam fırında pişerken yayılıyolar neden acaba:uhm: sizinkiler top top....halbuki çok büyük parçada koparmıyorum hani pişerken kabarıcak diye....normal sizinkiler gibi diziyorum tepsiye yuvarlak yuvarlak,bi çıkarıyorum fırından yayılmışlarr sinir oluyorum...benneyaptımki

soruma cevap gelmedi ama bende yaptım dün....yayılma olayınıda çözdüm,sanırım çok aralıklı dizdiğim için oluyordu tepsiye....

işte bunlarda benimkiler....cokacimcoook

tarif gerçekten süper...paylaşan arkadaşa çok teşekkürler...

dediğim gibi bendede vardı tarif ve yapıyordum ama benimki daha tatlımsı oluyordu,sandviç gibi...baktım ne fark var diye....benim tarifte 1 çay bardağı şeker 1 tatlı kaşığı tuz vardı,tek fark bu...ama kesinlikle bu tarif daha iyi....bundan sonra budur poğaça tarifim....

arkadaşlar pek tecrübem yok yemek hamur işi vs. hamuru sıcak bi yerde kabarsın diye bekledikten sonra tekrar yoğurup parçalara bölüp tepsiyemi koysaz yoksa kabaran hamuru parça parça kopartıp tekrar yoğurmadan yavaşça tepsiyemi dizcez...?

ben de yaptım güzel olmadı:gitme:

süper oldu:lepi: tarifi veren arkadaşa çok tşk ederim...
aynı resimdeki gibi oldu...

Son düzenleme:
yaptım şimdi fırında sahurda yiyicez yiyince nasıl olduğunu yazarım şimdiden çok güzel kabardılarrr sositososito resim ekleyebilirsem ekleyecem bakalım pişsin

şimdi yapıcam bakalım inş.seninkiler gibi kabarır.hep hüsranla sonuçlanıyor yaptıklarm.birde bunu deniyeyim soonucu yazarım pişince:)

çok teşekkür ederim tarif için gerçekten süper oldu

artık vazgeçilmezim olacak büyük bir ihtimal..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…