Makyaj Ürünleri Podyum Makyajı Yarışmamız Huzurlarınızda

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

sizce hangi mankenimiz?

• 1 numaralı mankenimiz

OY: 52 15,3%
  • 2 numaralı mankenimiz

OY: 4 1,2%
  • 3 numaralı mankenimiz

OY: 47 13,9%
  • 4 numaralı mankenimiz

OY: 9 2,7%
  • 5 numaralı mankenimiz

OY: 203 59,9%
  • 6 numaralı mankenimiz

OY: 24 7,1%

• Ankete Katılan
    339
  • Anket Kapalı .
katıldıgınız ve emek harcadıgınız için teşekkür ediyorum kızlar öncelikleeee opuyorumnanaktan
hepinizi tek tek Şeniz muckk muckk sempatiksalakcinni
resimler bana geldikçe benimde karar vermem zorlaştı hepiniz ayrı güzellikler ortaya çıkarmışsınız kızlar :lepi:
3numaralı mankenimiz senin ilk makyajını 7.yarışmacı diye koysaydık keşke :roflol: 2 farklı kişi gibiydin iyi tasarlıyosun :jeyyar: olumunekankayizsmile
islamic fashion da ince bi ayrıntı düşünmen süper olmuş tatlım :lepi: şalı yarım yüz olarak kapatmanda süper olmuş,hem yüzünü tamamen açmamış oldun kk da yerimseniben
6 numara bilerziklerini yesinler bayıldımmm :asigim: makyajında çok hoş boshayallersmile
5 numerooo siyah beyaz hastasıyımdır :asigim: katılsaydım bende siyah beyaz yapardım
yüzünü tamamen koyan arkadaşım cesaretinden dolayı kutluyorum seni tatlım :1hug: yarışmaya kimse katılmazken,sen ilk kez resm ekledin hemde a.s. dogal bi makyaj olmuş senin ki de.çok tatlısın Şeniz
1numerooo (ayy niye yorumlarımı karışık yaptım :roflol: ) fara bittim zatenn :asigim: kirpikler kk nın dilinde :lepi:

hihoyyythepinize başarılar diliyorum kızlar 1.miz belli zaten.bakalım 2. ve 3.müz kimler olcek hihoyyyt

Oyumu kullandım,
Yarışmacı- düzenleyici emeği geçen herkesi tebrik ederim a.s.

1 mi, 5 mibilmiyorumkismile
5 mi,1 mi???

kullandım oyumuu:lepi:

ama bence 2 numarali makyajda cok güzel olmus .. emek vermis belli .. 2 nömrada $aaaaaane olmus ..

Oyumu kullandım bilmiyorumkismile

Herkese başarılar diliyorum arkadaşlar :kedi:

Aman tanrımmakannehir
İnanılmaz harika ötesi olmuş makyajlar iyiki katılmamışım.
Kendime geleyim oy kullanacağım. Baayıldımmmbayanssulusmile

hepsi çok güzel
ama en çok 1 ve 6 yı beğendim
kararsız kaldım sonuç 1e gitti oyumalkisalkisalkis

delikafaduldenanca gelebildim ,evde de değilim zati,şu note book illetinden giriyom bit kadar bişi:bbo:
kızımı da uyuttum gedldim oyumu kullanmayayerimseniben
çok hoş makyajlar var yine her zamanki gibi:nazar: hayırlısı olsun ,herkese başarılara.s.

ooooooooo yarisma acilmiszemuszemus ben ancak geldim londranin altini ustune getirdim bu yagmurlu gunde ohaoldumsmileevin yolunu ancak buldum.sempatiksalakcinni

mankenlerde makyajlarda cok hos birincimiz simdikten belli olmus simdiden tebrik ediyorum arkadasimiziopuyorumnanaktan

3 ve 5 e bayıldım.seçim yapmakta çok zorlandım gerçekten.ama oyum 5 e gitmiş bulunuyoropuyorumnanaktan

diğer arkadaşları da tebrik ederim gerçekten hepsi birbirinden güzela.s.

5 fıstık gibi olmuş kk da boşa harcama kendini kızımkaydirigubbakcemile3

delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
akannehirakannehirakannehir
:1shok::1shok::1shok:

Ahada büle oldum beee
netmişsiniz siz hatunlarrrr :teytey:
çok beğendim yaaaa
ben nasıl oy vericem şimdiii :çok üzgünüm:
düşüneyim biraz fisfisfis

Öncelikle emek verip ,harikalar sunan tüm katılımcılara brao diyorum alkisalkisalkisalkisalkisalkis
çoğunuzu tanıdım sempatiksalakcinni :1ninca:
tek tek yorum yazmak istiyorum

1 . çok çok sevdiğim mor renk opuyorumnanaktano yüzden bana çok çekici geldi
uygulama şahane ve muntazam , çok beğendim

2. güzel bi konu seçmiş :KK1: uygulamada çok güzel
ama göz altındaki o ikinci çizgi gözüme hoş gelmedi bilmiyorumkismile

3.bu tür bir makyajı bende uygulamıştım
buradan kolaymış gibi gözüksede
insanın kendi gözüne böyle uzunca düzgün bir çizgi çekmesi zor oluyo :KK1:
bunuda çok beğendim

4.kırılmaca darılmaca yok canım günlük makyaj gibi geldi göüzme bilmiyorumkismile
yinede hoş

5.offf diyorum başkada birşey demiyorum akannehir ama diycem
gerçekten çok muntazam ,
ve avantajın mavi lensin :KK1: çok başarılı , çok muntazam ,renk seçimin tam bir podyum makyajı gibi

6. renk geçişleri, stil, çok hoş ,opuyorumnanaktan ama biraz podyum makyajından çok farklı birşeyi anımsattı bana ama aklıma gelmiyo bilmiyorumkismile

Yani sonuç

1 - 3 - 5 arasında geldim gittim
ama birini seçmek zorundayım
1 ve 3 çok çok başarılısınız ama 5 numara benim gözümde podyum makyajına yakın geldi boshayallersmile

o yüzden oyum 5 e :1rolleyes:

1 ve 3 arasında kaldım :çok üzgünüm:
oyum 3 e gitti a.s.

X