plasenta dekolmanı nedeniyle bebeğini kaybedenler..!!!

delal_17

Üye
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2012
81
0
45
Arkadaşlar ben aranıza yenı katıldım yaklaşık 7 ay önce meleğimi 33 haftalık gebelik dönemimde anı bi kanama sonucu kaybettım sezeryan oldum çok yıprandım sızladım ama ne fayda karnımda kucağımda boş kalmıştı bıkere. Şuan 3 aylık hamileyim sevinç ve hüzün birbirine karıştı anlıcanız karmaşık duygular içersindeyim aynı olayı tekrar yaşamakdan çok korkuyorum plasenta dekolmanı sebebiyele bebeğini kaybedip tekrar hamile kalan varsa aranızda ltfn yazın dr. hep yüzdelik konuşuyor buda benı açıkcası tatmin etmiyor .

Kızlar hadı yaşadıklarınızı paylaşın benimle bu benim için çok önemli stressden yedim bitirdim kendimi küçükde olsa bi umut

Bende doguma giderken 40 haftalik bebegim karnimda ölmüş acil sezeryana alindim.bizde o aciyla otopsi yaptirmadik doktorun tanısı dekolman plesanta .2.5 ay oldu benim gibi olupta daha sonra hamile kalan varmi ?kac ay sonra hamile kaldiniz saglikli gectimi

Delal merhaba anladigim kadariyla detdimiz ayni birsey soracam sen sezeryan olduktan nekadar süre sonra hamile kaldin cok merak ettim doktor nekadar korunma zamani verdi cvp verirsen sevinirim.

Arkadaşlar bende bebeğimi kaybettim 7 ay oldu kordon düğümlenmesi sonucu kaybettim bir daha ne zaman hamile kalmalı acaba hamile olan arkadaşlar sıkıntı yaşıyor musunuz

Evet delal_17 sezeryan oldum. Hamilelik istiyorum ama korkuyorum da napcam bilmiyorum sizin durumunuz nedir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…