Planlı gebelik ve ovulasyon testi ile hamile kalanlar 🤰🤰

cizgilibirblog

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2022
46
23
28
Herkese merhaba kızlar planlı gebelik ve ovulasyon testi ile hamile kalanlar sürecin nasıl olduğunu yazabilir mi hem bana hemde başka kişilere yardımcı olmak adına. Geçen ay yumurtlamayı gördüm fakat catladigindan emin olmadığım için o ay gebelik olmadı maalesef bu ay tekrar kullanmak istiyorum fakat kaç kullanicam catladigini nasıl anlarım yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ben innovita ovulasyon testini kullandım çok hassas ve çok net bilgi veriyor. Trendyol da satılıyor. 35 tane ovulasyon testi 5 tane de erken gebelik testi var içinde. Ben çok memnun kaldım. Adetim biter bitmez başladım hangi gün yumurtlama hangi gün çatlama net çizgilerden anlıyabiliyorsun. Ayrıca testin sahibinin Instagrami var bütün sorularımı ordan soruyordum hemen geri dönüş yapıyor ve çok güzel yardımcı oluyor ben ilk denememde gebe kaldım çok şükür darısı sana ve isteyen herkese inşallah

Çok teşekkür ederim yardımcı olduğun için peki birşey daha sormak istiyorum iki çizgide net olduğunda yumurtlama günü olduğunu anlıyoruz peki catladigini nasıl anlıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…