Planımdan önce gerçekleşen sezaryan doğumum...

Sezaryandan sonra çok ağrın oldumu ne kadar sürede iyileştin ben çok korkuyorm henüz doğum şeklim belli değil ama ikisinden de korkuyorum

ve suan çok tatlı bi kızçen var dimi bebeğm :**

Sezaryandan sonra çok ağrın oldumu ne kadar sürede iyileştin ben çok korkuyorm henüz doğum şeklim belli değil ama ikisinden de korkuyorum
Canım simdi gördüm mesajını inan ki
Dogum yaptın mı?
Canım çok ağrım olmadı ben belden uyuşturttum. Cunku daha önce ameliyat gecirdim ve narkozdan uyanmak o narkozu vucuttan atmak gerçekten zor.
O surecte bebegimle ilgilenemeyecegimi bildigim için belden istedim.
Yaklasık 3 gunde herseyimi kendim yapmaya basladim. Yanımızda kimse yoktu esimle ikimiz idare ettik. Annem 1 hafta sonra geldi.
O geldiginde cok daha iyiydim ama ilk baslarda biraz şişme yapıyor vücut dinlenmek gerekiyor.
Annem gelince daha da rahatladım.
Daha fazla sey yazacagim ama dogum yaptin mi bilmiyorum ? Sormak istedigin birsey varsa her zaman sorabilirsin canım

Hayırlı olsun canım
Sezeryan dan kaç gün sonra ayağa kalkabildin
Canım gunduz 5te dogum yaptım. Gece 11de yuruttuler. Her zaman dik durmaya calıştım yururken. Oturmadim bebegim uyudukca kalkip yurudum. Bebegimin herseyini kendim yaptim. Altini kendim actim ustunu kendim degistirdim.
2. Gün sabah kaynanamların evimde yapıp bıraktıgı kahvaltı masasını bile toplamaya calistim (tabi eşim kızdı oturttu kendi topladı)

Yaklasık 10 gun sonra tamamen ayaga kalktim gunluk ev islerini yaptim az az. Cok agir seyler yapmadan. Esim cok yardimci oldu sagolsun.
1 haftalik kontrolumde doktorum ne kadar hizlı kilo vermissin diye cok sasirdı mesela.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…