plajı kum ve büyük kalabalık olmayan otel

sukut

oğlum olsun istiyorum İNŞ
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2009
841
33
merhabalar TurOn9 yetkilisi

ekim ayında balayı düşünüyoruz
izmiri geçmesin istiyoruz gideceğimiz yer
ben tesettürlüyüm eşimle denize girebileceğim denizi temiz sakin kalabalık olmayan bir yer istiyoruz
bir de gideceğimiz yerin özel havuzları olursa çok mutlu oluruz...
çok şey istedik galibabilmiyorumkismile
anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz...

...........................................

Son düzenleme:
bu bölümde size bir yer önerecektim ama sanırım bir yetkiliye sormuşsunuz:)..bende yazdığım cevabı silemedim bu şekilde yaptım acemiliğime verin,afedersiniz..

ay canım benim ne farkerder ha siz ha yetkili foruma konu açtım çok cevap yazan olmadı onun için böyle yazdım
nereyi önerisin arkadaşım:1hug:

:) sarıgerme'yi önerecektim..muğla'nın ortaca ilçesine bağlı geçen hafta ordaydım..denizi muhteşem mavi bayraklı zaten..inanılmaz güzel bir kumsalı var..biz alinn club otelde kaldık otelimizde çok iyiydi deniz biraz uzak ama otelin saat başı servisi var..bende tesettürlüyüm otelin havuzunu kullanmadım,otelde ağırlıklı olarak yabancı turistler kalıyor,sarıgerme ufacık çarşısı olan bir köy çok sakin ayrıca.ben memnun kaldım kısacası..:)

merhabalar TurOn9 yetkilisi

ekim ayında balayı düşünüyoruz
izmiri geçmesin istiyoruz gideceğimiz yer
ben tesettürlüyüm eşimle denize girebileceğim denizi temiz sakin kalabalık olmayan bir yer istiyoruz
bir de gideceğimiz yerin özel havuzları olursa çok mutlu oluruz...
çok şey istedik galibabilmiyorumkismile
anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz...

evliliginiz hayirli olsun a.s.
ben de tesetturluyum canim. kesinlikle caprice oteli tavsiye ederim. izmiri 1 bucuk saat kadar geciyor. cok rahat edecegine eminim...

:) sarıgerme'yi önerecektim..muğla'nın ortaca ilçesine bağlı geçen hafta ordaydım..denizi muhteşem mavi bayraklı zaten..inanılmaz güzel bir kumsalı var..biz alinn club otelde kaldık otelimizde çok iyiydi deniz biraz uzak ama otelin saat başı servisi var..bende tesettürlüyüm otelin havuzunu kullanmadım,otelde ağırlıklı olarak yabancı turistler kalıyor,sarıgerme ufacık çarşısı olan bir köy çok sakin ayrıca.ben memnun kaldım kısacası..:)

ADENESCİĞİM şimdi netten resimlere baktım ufff ne güzel bir plaj hayran kaldım.Şimdiden nişanlıma sölemeye başladım akşm oda bakıcak resimlre çok teşekkür ederim canım yaa
demek böylesine güzel yerlerde var.Elimizin altındaki değerlerden haberimiz yok
umarım güzel bir tatil geçirmişsindir.Haşemayla denize girmek biraz zor oluyor değilmiolumunekankayizsmile

evliliginiz hayirli olsun a.s.
ben de tesetturluyum canim. kesinlikle caprice oteli tavsiye ederim. izmiri 1 bucuk saat kadar geciyor. cok rahat edecegine eminim...

Canım iş arkadaşlarımdan caprise gidenler oldu hiç memnun kalmadılar çok kalabalık çok ses var ve balayı için uygun değil dediler bizde vazgeçmiştik bilmiyorumkismile

evet gerçekten doğa harikası biryer:) bizde bu sene uzun aramalar sonunda farkettik,iyikide farketmişiz:) haşemayla denize girmek zor evet kum filan çok yapışıyo ama öbür yandanda tesettüründen taviz vermediğin için gönül rahatlığıyla giriyorsun denize.tabi birde biz tam sezonda gittiğimiz için yerli yabancı turist çok fazla idi onlarda ilginç bulup epeyce bakıyorlar,ama ben pek takmadım eşimle eğlenmeme baktım:) sizin gideceğiniz dönemde muhtemelen daha sakin olacaktır,ayrıca deniz suyu çok sıcak ve ekim-kasım ayına kadar sıcaklık devam ediyormuş yöre halkı çok sıcakkanlı kasıma kadar yine gelin diye sürekli davet ettiler sağolsunlar ..kısacası sorunsuz ve çok güzel bir tatildi ,umarım sizde güzel bir balayı geçirirsiniz..

ADENESCİĞİM şimdi netten resimlere baktım ufff ne güzel bir plaj hayran kaldım.Şimdiden nişanlıma sölemeye başladım akşm oda bakıcak resimlre çok teşekkür ederim canım yaa
demek böylesine güzel yerlerde var.Elimizin altındaki değerlerden haberimiz yok
umarım güzel bir tatil geçirmişsindir.Haşemayla denize girmek biraz zor oluyor değilmiolumunekankayizsmile

Canım iş arkadaşlarımdan caprise gidenler oldu hiç memnun kalmadılar çok kalabalık çok ses var ve balayı için uygun değil dediler bizde vazgeçmiştik bilmiyorumkismile

tercih size ait ama ekimde gitmeyi dusunuyorsaniz sezon sonu oldugu icin cok kalabalik olucagini sanmam. temmuz agustos degil ki..

X