PKOS’um VAR OVULASYON TESTİME BAKAR MISINIZ LÜTFEN?

Banucicek35

Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2022
1
0
38
Herkese selamlar, pkos var ancak bir senedir progestan ve inositol ile adetlerim çok düzenli, 28 günde bir oluyorum. Üç aydır çocuk düşünüyoruz, son günlerde ovulasyon testi denedim ama hep benzer çıktı genellikle çizgi, daha fazla koyulaşma olmadı. 17. gün bugün normalde 15.günde yumurtlama olması gerek düzenime göre ve yumurta akı şeklinde akıntım da oldu birkaç gün önce. Yorum yapan olursa çok sevinirim :)

Eklentiler

• IMG_1328.jpeg
    IMG_1328.jpeg
    73,1 KB · Görüntüleme: 99
Yumurtlama değişiklik gösterir Bi kaç gün daha yapın sanki koyulaşmaya başlamış. Bende de pkos var adet 4ünde bitti normalde 14ünden önce olmaması gerekiyordu 10unda oldu yumurtlama. Düşünün adetten 6 gün sonra. Pcos da yumurtlama yı yakalamak sıkıntı oluyor bence normal düzen olmuyor bazen

Herkese selamlar, pkos var ancak bir senedir progestan ve inositol ile adetlerim çok düzenli, 28 günde bir oluyorum. Üç aydır çocuk düşünüyoruz, son günlerde ovulasyon testi denedim ama hep benzer çıktı genellikle çizgi, daha fazla koyulaşma olmadı. 17. gün bugün normalde 15.günde yumurtlama olması gerek düzenime göre ve yumurta akı şeklinde akıntım da oldu birkaç gün önce. Yorum yapan olursa çok sevinirim :)
Bende pkosluyum 21. Günde pozitifi görüyorum bence devam et derim teste bende netleşmez sanıyordum netleşti canım

Eklentiler

• IMG_20240105_113013.jpg
    IMG_20240105_113013.jpg
    57,1 KB · Görüntüleme: 45
X