PKOS

mnkserce2

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2024
9
2
22
Merhaba kızlar cumartesi günü istanbulda pendikte özel bir hastaneye gittim doktorum o kadar minnoştu ki neyse konumuz bu değil minik bir bilgi vereyim dedim.Ultrasona oturdum ve sol tarafıma atar atmaz sende pcos var dedi yumurtaların çatlamamış ve bu şekilde çocuk sahibi olamazsın dedi ilaçlar ve yumurta çatlatma iğnesi verdi adet olmam içinde tarnusol verdi. Benim aklımda ki soru şudur çatlamamış yumurtalar orda iste belki 3-4 tane var hepsi aynı anda çatlar mı ?çatlarsa gebelik olur mu ? gebelik olursa 2-3 üz mü olur ? Bilgi verebilir misiniz yada böyle bir durum sizlerde yaşadınız mı ?

Merhaba benim bildiğim kadarıyla kullanılan ilaçta yumurtaların birkaçı çatlayabilecek kadar büyüyor eğer 3 yumurtan büyür ve 3 ü de çatlayıp döllenirsr 3 üz olma ihtimali olur ya i bu çok düşük bir ihtimal çünkü bende çatlatma yaptıö 2 yuöurtam çatladı ama hamile kalamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…