Pkos ve Kalp şeklinde rahim

İki gün lekelenme tarzında normal ama adet gibi kanama olması normal değilmiş. Pazartesi hsg çektirdim halâ kanamam var dün dr gittim rahimden geliyor için temizleniyor dedi ama dikkat etmekte fayda var. Kanaman artar veya uzun süre olursa mutlaka doktoruna danış 🙂
Teşekkürler canım bilgilendirdiğin için 💕 ama şuanlık akıntı yok inşallah olmaz 💕

Merhaba kızlar bugün doktora gittim ultrason da rahmimin kalp şeklinde gözüktüğünü söyledi ama henüz hsg çekilmedim adet bitimi çekileceğim nasip olursa .. hem pkos hemde bu rahatsızlık ile hamile kalan var mı kızlar 2 sene oldu bekleyiş 😔😔
Merhaba canim ben yeni evliyim ama sikayetlerimiz ayni bende de yumurta tembelligi varmış ve kalp seklinde rahim bu ay 10 gün gecikmem oldu test yaptim bi kac defa sonuclar negatif doktora gittim 2 gun önce duphaston verdi iki gündür kullaniyorum çocuk çok istiyoruz sende durumlar ne hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

Merhaba canim ben yeni evliyim ama sikayetlerimiz ayni bende de yumurta tembelligi varmış ve kalp seklinde rahim bu ay 10 gün gecikmem oldu test yaptim bi kac defa sonuclar negatif doktora gittim 2 gun önce duphaston verdi iki gündür kullaniyorum çocuk çok istiyoruz sende durumlar ne hakkımızda hayırlısı olsun inşallah
Merhabalar canım
Ben aşılama yaptırdım ama tutmadı şuan birşey yapmıyorum aşılama sürecinde kafaya okadar çok takmıştım ki olacağı varsa da olmadı belki de
Benim kuzeniminde öyleymiş 2 tane çocuk doğurdu canım engel değilmiş yani üzülme yumurta tembelliği de doğal yicekler ilaçlarla hallolur sen merak etme amin hayırlısı olsun inşallah 🤲🏼🌺

Merhabalar canım
Ben aşılama yaptırdım ama tutmadı şuan birşey yapmıyorum aşılama sürecinde kafaya okadar çok takmıştım ki olacağı varsa da olmadı belki de
Benim kuzeniminde öyleymiş 2 tane çocuk doğurdu canım engel değilmiş yani üzülme yumurta tembelliği de doğal yicekler ilaçlarla hallolur sen merak etme amin hayırlısı olsun inşallah 🤲🏼🌺
Evet canim kalp seklinde rahim de yumurta tembelligi de engel değilmiş doktor da öyle demişti ve zaten ben ümidimi yitirmiyorum herşey rabbimin izniyle ol derse herşey olur rabbim ısteyen herkese nasip etsin en hayırlı şekilde sağlıklı sıhhatli 🤲🤲😊😊

X